Zavrieť

Porady

Maturita bez strednej skoly?

Dobry den
Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Neoony Pozri príspevok
    Dobry den
    Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

    Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
    Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
    Tak to som ešte nepočula... Voľakedy to boli maturity odborárov, ale klasickú maturitu zo strednej školy to veru nenahrádzalo. Nie je to niečo také ako VŠ za jeden rok?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Neoony Pozri príspevok
    Dobry den
    Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

    Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
    Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
    V Trenčíne je možné spraviť si dokonca vysokoškolský diplom za pár týždňov....

    Ale môžeš oň ľahko prísť...

    Ak chceš maturitu, existujú večerné školy. Maturitu bez školy asi nikde neurobíš. Najskôr ťa niekto (škola) musí k tej maturite pripustiť.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    fíha, tak rychlo napiste adresy škôl,kde sa da dosiahnut vysokoskolsky titul bez učenia,či mučenia, bez dochadzania na prednasky a skusky....o trenčianskej je uz moc medialne zname, tak tam bude urcite naval,dajte webove stranky nech sme lepsi ako v Trencine....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Neoony Pozri príspevok
    Dobry den
    Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

    Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
    Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
    dá, externým štúdiom napr. na tejto škole


    http://www.ipgymnazium.sk/?IDe=35447

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..fuha..nechodiť do školy a mať maturitu?..dobre som to pochopila?..
    ..lebo keby sa to dalo, máme maturu všetci a nikde by sa trápne nevyplňovalo do kolonky""vzdelanie"",kde sme ju robili..
    ..môžeš si urobiť maturitu tak, že sa prihlásiš na štúdium a potom chodíš len na skúšky,aj u nás tak chodia, ale bez skúšok ti ten papier nikto nedá..to by bola samovražda..a po skúsenostiach v TN sa svet bude len ťažko samovraždiť..myslím si..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    veronikasad Pozri príspevok
    dá, externým štúdiom napr. na tejto škole


    http://www.ipgymnazium.sk/?IDe=35447
    ..

    ..aj tu treba chodiť na prednášky a učiť sa na skúšky..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    He ....keď už , tak už ....


    Maturita bez strednej skoly?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.