Zavrieť

Porady

rozpocet na stavbu RD

Potrebujeme vypracovat rozpocet na stavbu rodinneho domu k ziadosti o uver zo SFRB. Nas projektant nam vypracoval rozpocet ktory je dost strohy, su tam polozky ktore na sfrb nepreplati. Chcela by som poprosit ak niekto ziadal o uver ci by nam v tom nevedel pomoct ake polozky tam konkretne mame dat. Ja som dost sklamana lebo ani nas majster murar nam nevedel konkretne pomoct. Ide hlavne o materialne polozky ktore tam maju byt, ceny by sme si dali urobit firme u ktorej budeme material nakupovat. Kedze nie sme zo stavebneho fachu tak mame obavy aby nam nieco v rozpocte nechybalo, lebo potom nam to sfrb nepreplati. Budem velmi rada ak sa nam ozve niekto kto ma tieto vybavovacky za sebou, chceme poziadat o uver hned zaciatkom roka.
Dakujem velmi pekne.

Katarina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Tu je trosku problem, ze Vam zabudli povedat za kym ist. Projektant nerobi cenovu kalkulaciu, tu robi rozpoctar, ma na to rozpoctarsky software a vsetko po polozkach pekne naceni. Tak odporucam hladat rozpoctara stavieb, ten Vam to urcite urobi. Kolko to na RD stoji neviem....

    plamen4 je offline (nepripojený) plamen4

    plamen4
    Rád by som Vám pomohol, rozpočtára mám, lenže som zo Serede, preto som sa pýtal odkiaľ ste. Rozpočtár potrebuje komplet projekt aj s profesiami, ak by ste boli z okolia – do 1 týždňa by ste ho mali hotový. Žiaľ ak ste z Brezna, je to ďaleko.

    rozpocet na stavbu RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.