Zavrieť

Porady

Pracovno pravne vztahy

Existuje pre zamestnanca zákon,ktory by ho chránil pred utokmi zastupcu. Zástupkyna na mny utoci za to ,ze si dam raz za par tyzdnov kratku suknu-nenosim odhaleny dekolt a ,ze sa preto rodicia sa namna pozareju ,v praci nemame muzske pohlavie takze nieje sa pred kym ukazovat. Skor si myslim ze je to osobný otok.Mozem sa nejako branit-stretol sa stym uz niekto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Eveli Pozri príspevok
    Existuje pre zamestnanca zákon,ktory by ho chránil pred utokmi zastupcu. Zástupkyna na mny utoci za to ,ze si dam raz za par tyzdnov kratku suknu-nenosim odhaleny dekolt a ,ze sa preto rodicia sa namna pozareju ,v praci nemame muzske pohlavie takze nieje sa pred kym ukazovat. Skor si myslim ze je to osobný otok.Mozem sa nejako branit-stretol sa stym uz niekto
    v akej oblasti pracuješ ? Príspevok si nezaradila do vhodnej témy.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Eveli Pozri príspevok
    Ako uč. v Mš
    Zákony v školstve neovládam, ale z praktického hľadiska nie sú vhodnejším odevom "pracovné" nohavice ?

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Eveli Pozri príspevok
    Ako uč. v Mš

    Prepáč Eveli, ale ak chceš povedať, že v tej krátkej sukni pracuješ celý deň s deťmi, tak potom je asi dôležité, aká veľmi krátka je tá sukňa. Za celý deň sa musíš 100 krát zohnúť, aby si zodvihla hračky z koberca, zaviazala šnúrky, dala dieťa na záchod, obliekla pančušky ... A všetko toto bežne robíš aj počas prítomnosti rodičov, keď ráno privádzajú a potom berú deti domov. Len Ty vieš, aká krátka je tá sukňa. Ja som pracovala tiež v sukni, ale vždy som mala aj plášť ako pracovný odev. Nečudovala by som sa, ak žiadny pracovný odev nemáš vzhľadom na súčasnú finančnú situáciu v školstve. Zváž nejaké pracovné nohavice. Vôbec tým nechcem moralizovať. Z vlastnej skúsenosti viem, že rodič má pocit, že učiteľka v krátkej sukni urobí pre jeho dieťa menej, ako tá v pracovných nohaviciach.

    Eveli je offline (nepripojený) Eveli

    Eveli
    Jasne,ze vzdy rano sa prezliekame do vlastneho a pohodlnejsieho odevu,no ale ak ma ide sudit niekto podla oblecenia tak to nieje na mieste,som ucitelkou uz 7 rokov a nikdy sa mi to ze by ma rodicia sudili podla sukne.

    Pracovno pravne vztahy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.