Zavrieť

Porady

Liečba ulticarom

Máte niekto skúsenosť s liečbou s prístrojom Ulticarom - pulzné magnetické pole z firmy Orin ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    babka - ježibabka
    Viem, že toto je stará téma, ale vytiahla som ju preto, lebo som napajedená. Teraz chodím viacej do záhrady a doma zostáva manžel po MP. Ako všetci chlapi je "veľmi " dôležitý a pri obsluhe telefónu odpovedá na všetky anketové otázky a podchvíľou "čosi vyhrá" a ja to mám zachraňovať, aby sme nemali doma stále nejakú babu s výhrami - minulý týždeň som po telefóne odpravila dve. Ale keby zostalo iba pri tom, ale stále niečo ponúkajú a nestrasieš sa ich, jedine vyhodiť a nechcem byť surová. Čo viem, takéto akcie robili pre širšiu verejnosť, ale teraz už chodia ako ploštice pom domoch. Včera som už doneseniu výhry a ponúkaniu tu uvedeného prístroja nezabránila, lebo bolo pekne a väčšinu dňa som bola v záhrade a donesenie tzv. výhry vybavil manžel a ponúkali práve tento prístroj. Preto ak máte s týmto prístrojom skúsensti, napíšte, či je to skutočne taký zázrak, lebo dnes ho má baba doniesť. Za každú reakciu vopred ďakujem. A prepáčte, že som hnusná, ale nemôžem sa odreagovať.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    babka-ježibabka, no čo už sa liečiš?
    Už je na trhu nový BioTorus, ...ja som chodila po operácii zlomeniny na rehabilku na polikliniku a toto je takisto na princípe magnetoterapie a dosť mi to pomohlo...
    babka - ježibabka
    Lieči sa hlavne dedko. Je už piaty rok po mozgvej príhode a elektro a magnetoterapiu mu aplikovali v Maríne v Kováčovej.Pochybujem však žeby mu to teraz pomohlo, lebo je na tom dosť biedne. A keď to máme už doma, aby to len tak nezavadzalo, hodím si to kade - tade aj ja. No ja sa liečim klasikou. Aj dnes som práve prišla z 8 dňového pobytu v nemocnici, kde mi robili vo štvrtok určitú procedúru, tak mi je teraz dobre. Jedny tabletky mi vysadili, ale zas mi niečo našli, tak zajtra idem s prepúšťacou správou a pani doktorka mi má napísať nové ATB, tak budem mať toľko pirúl koľko som mala. Asi aby som nevyšla z cviku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.