Zavrieť

Porady

Problém s Adobe Reader

Začíname využívať elektronické zasielanie daňových dokumentom. V používateľskej príručke pre Autorizované elektronické služby sa píše, že na tlač vyplnených daňových dokumentov je potrebné mať nainštalovaný Adobe Reader verzie 5.x CE, 6.x CE alebo 7.0.5 CE. Prosím Vás o pomoc, kde by som vedel stiahnuť niektorú z týchto verzií, nakoľko na stránke adobe reader je už na stiahnutie verzia 9.2. a nie je tam možné si vybrať staršiu verziu na stiahnutie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Verzia Adobe Reader voľne stiahnuteľná je iba na prezeranie dokumentov.Na úpravu a vytváranie dokumentov je platená verzia Adobe Pro.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    nizuva Pozri príspevok
    Ja by som mala taku otazocku ze ako sa da zmenit adobe aby som v nom vedela pisat .. niak je to zablokovane a neviem sa k tomu dostat za info dakujem
    Už z názvu Adobe reader vyplýva, že sa v ňom dá iba čítať.
    Na vytváranie je Adobe creator a ten je asi platený. Prípadne iné programy tiež vedia vytvoriť pdf súbory, ale nie upravovať(word, excel, open office ...)

    Inga6 je offline (nepripojený) Inga6

    Inga6
    Nizuva, ak by si mala Adobe Professional, tak by si v dokumente vedela robit aj zmeny, ale je to SW za poplatok. Inak si myslim, ze nebudes moct robit v dokumentoch zmeny. Reader znamena, ze mozes dokumenty iba citat a prave z tohto dovodu vela firiem posiela dokumenty ako pdf, aby sa v nich nedali robit zmeny a aby boli na citanie.

    Predpokladam, ze ty nemas zaujem o vytvaranie pdf suborov, ako skor o upravu pdf suborov, alebo?

    Takze ti na zaklade mojich skusenosti mozem poradit jedine to, co ti uz poradil marjankaj .

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Priamo na stranke DRSR je odkaz na Reader:

    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/pomoc...2_cze_full.exe

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Kurucz Pozri príspevok
    Začíname využívať elektronické zasielanie daňových dokumentom. V používateľskej príručke pre Autorizované elektronické služby sa píše, že na tlač vyplnených daňových dokumentov je potrebné mať nainštalovaný Adobe Reader verzie 5.x CE, 6.x CE alebo 7.0.5 CE. Prosím Vás o pomoc, kde by som vedel stiahnuť niektorú z týchto verzií, nakoľko na stránke adobe reader je už na stiahnutie verzia 9.2. a nie je tam možné si vybrať staršiu verziu na stiahnutie.
    Napr. tu:

    http://www.kros.sk/Reader

    alebo tu si môžeš vybrať podľa Tvojho OS:
    http://get.adobe.com/reader/otherversions/

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Mozno otazka ktora by mohla zaujimat aj inych - Ne je mozne pouzivat najnovsiu verziu? Podla mojich skusenosti to funguje aj s verziou 9.x

    nizuva je offline (nepripojený) nizuva

    nizuva
    Ja by som mala taku otazocku ze ako sa da zmenit adobe aby som v nom vedela pisat .. niak je to zablokovane a neviem sa k tomu dostat za info dakujem

    Problém s Adobe Reader

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.