Zavrieť

Porady

Viac Tv v domácnosti

Poprosila by som o radu... doma máme 3 televízory a príjem káblovej televízie. Radi by sme prešli na digitálnu (Skylink) ale ma odrádza nutnosť kúpi ku každému televízoru kartu zvlášť... Dá sa to urobiť aj nejako inak? Poprípade môžete mi poradiť iný príjem digitálnej televízie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    ingaur Pozri príspevok
    Poprosila by som o radu... doma máme 3 televízory a príjem káblovej televízie. Radi by sme prešli na digitálnu (Skylink) ale ma odrádza nutnosť kúpi ku každému televízoru kartu zvlášť... Dá sa to urobiť aj nejako inak? Poprípade môžete mi poradiť iný príjem digitálnej televízie?
    Klasický UPC kábel nič nenahradí, čo sa týka možnosti pripojenia viacerých TV prijímačov. Niektoré set-top-boxy vraj majú 2 tunery a je možné pripojiť okrem TV aj video, ale ja som sa s takým ešte nestretol.

    U Fiber TV si môžeš zakúpiť aj druhý či tretí STB, druhý je ešte za akciovú cenu (33 €), ale tretí a ďalší je už za normálnu cenu (cca 176 €).

    Pozri aj sem:

    http://www.porada.sk/t119900-upc-nek...je-s-nami.html
    Naposledy upravil Chobot : 07.12.09 at 13:24

    xaxar1 je offline (nepripojený) xaxar1

    xaxar1
    Existujú dvojtunerové satelitné prijímače, kde postačuje jedna karta ku dvom telkám (napr. Opticum Multiroom). V prípade zapojenia troch TV je potrebné zakúpiť ku každému TV satelitný prijímač, ale karta stačí iba jedna s tým, že by sa prijímače poprepájali káblom cez konektory RS 232 a kartu by zdieľali. V takom prípade je nutné poradiť sa s nejakým odborníkom, aby odporúčil, ktoré prijímače je potrebné zakúpiť (napr. Opticum 4160 po cca 40,- €, ale je nutné v nich zmeniť softwér), aby dokázali kartu zdieľať.

    Viac Tv v domácnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.