Zavrieť

Porady

multifunkčne zariadenieHP C 4180

Ahojte, potrebujem poradiť. Mam mult.zariad. HP C 4180.problem je ,že keď ho zapnem vypiše mi problem s ingust.kazetou,vypnite a skontrolujte čiernu kazetu.
kazeta je original nova prvy krat plnena. Bola som to aj reklamovať, povedal mi predavač ,že kazeta je dobra.Vyčistila som kontakty ,ale nejde mi to.Nejde ani tlačiť, ani kopirovať ,skratka nič.Vie mi niekto prosim poradiť?
Ešte sa mi to doteraz nestalo a použivala som plnene kazety.Tlačiareň mam 2 roky, prave mi skončila zaruka.Robi to aj keď nie je pripojena k počitaču, aj keď ju pripojim.
ďakujem za radu Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evinda je offline (nepripojený) evinda

    evinda
    Veď toto je original,len sa minula tak som ju dala naplniť, tlačila a teraz to nejde,bola som s tym v predajni a chcela som kupiť novu
    a predavač mi povedal, že tato je dobra, že je zbytočne kupovať znovu novu, ale kupim a vyskušam.Ďakujem za radu

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    ja pouzivam radsej original farby hp, nie repasovane/druhykrat plnene/,lebo tam sa ti môzu poskodit tie čípy co su na farbe na kazete a tym padom ti nebude tlacit nic. ono to na pohlad neni vidiet, takze predpokladam najskôr ze mas poskodene tie cipy.aj ja som mala ten isty problem, az po vysvetleni odbornikom som prestala kupovat repasovane kazety a kupujem nove, inak skus pozriet - dobre ceny farieb ak sa zaregistrujes na www.hponline.sk

    multifunkčne zariadenieHP C 4180

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.