Zavrieť

Porady

DPŠ

Dobrý deň, chcem sa opýtať do ktorej platovej triedy mám byť zaradená ak mám DPŠ ukončené v r. 1998 Ing. vzdelanie ukončené 2009 , v školstve pracujem od 1993. Mám mať uznanú náhradu 1. kvalifikačnej skúšky a 11. PT ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    sladanka Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa opýtať do ktorej platovej triedy mám byť zaradená ak mám DPŠ ukončené v r. 1998 Ing. vzdelanie ukončené 2009 , v školstve pracujem od 1993. Mám mať uznanú náhradu 1. kvalifikačnej skúšky a 11. PT ?
    Nie, máš byť zaradená do 10PT ako samostatný pedagogický zamestnanec. Prax 15-16 rokov, záleží od dátumu uzatvorenia PP. Kvalifikačnú skúšku ani jej náhradu nemáš, aspoň o nej nič nepíše. Máš vysokoškolské vzdelanie a DPŠ a to je 10 PT.

    sladanka je offline (nepripojený) sladanka

    sladanka
    V školstve pracujem od 1.9.1993 mám takýto postup DPŚ pre MOV, potom bakalárske vzdelanie na Pf a doplnené inžinierskym vzdelaním na STU. - Učiteľstvo profesijných predmetov . 1. 9. 2009 som bola preradená z MOV na učiteľku odborných predmetov, učím všetky predmety v svojej aprobácií. Mám 10 PT, väčšina mojich spolužiakov s takýmto istým postupom získavania vzdelania sú v 11 PT s uznanou DPS ako náhradou 1.KS. Len chcem vedieť od čoho to záleží,,,kto si ako vysvetli zákon, alebo kto ma akého riaditeľa ?

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    sladanka Pozri príspevok
    V školstve pracujem od 1.9.1993 mám takýto postup DPŚ pre MOV, potom bakalárske vzdelanie na Pf a doplnené inžinierskym vzdelaním na STU. - Učiteľstvo profesijných predmetov . 1. 9. 2009 som bola preradená z MOV na učiteľku odborných predmetov, učím všetky predmety v svojej aprobácií. Mám 10 PT, väčšina mojich spolužiakov s takýmto istým postupom získavania vzdelania sú v 11 PT s uznanou DPS ako náhradou 1.KS. Len chcem vedieť od čoho to záleží,,,kto si ako vysvetli zákon, alebo kto ma akého riaditeľa ?
    Tvoj riaditeľ si každopádne zákon vysvetlil dobre, v téme učitelia som už napísala na základe čoho môže byť priznaná náhrada kvalifikačnej skúšky ak ma pamäť neklame tak je to v téme postup do 11 platovej triedy. Idem sa na to pozrieť a hodím ti sem link.

    PS:
    http://www.porada.sk/t125521-postup-...ml#post1232311

    je to príspevok č. 23

    sladanka je offline (nepripojený) sladanka

    sladanka
    Ďakujem ti veľmi pekne, ja som si toho vedomá , že je to takto, len ma trochu mrzí, že na poniektorých školách takýchto ľudí pozaradzovali do 11. PT / lebo im uznali DPŠ ako náhradu + Ing. , čiže ako 1. atestáciu / a dokonca si na tomto základe urobili aj 2. kvalifikačnú skúšku. No čo už.... hor sa na kredity :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.