Zavrieť

Porady

Aku zmluvu pri zakladani s.r.o. pre znameho

Cavte,

kamos ma poprosil ci by som sa mu nepostaral o zalozenie s.r.o.
Ked ze uz som nejake s.r.o. zalozil, nemam s tym problem. Nechcem vsak riskovat, a chcel by som tento proces podchytit zmluvou.
Viete mi poradit akou? Kedze by sa malo jednat nielen o pripravu dokumentov, ale o fyzicky zapis (t.j. vratane zapisania na sude).

Vdaka za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Poriešil by si to zmluvou o dielo. Ak by ťa zaujímalo, možeš ušetriť polovičku súdnych poplatkov, pre seba, či pre klienta.

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Ano ano, vdaka, myslel som na to, kde sa da ziskat e-podpis? Kolko ca stoji? Viem ze sa to oplati bo vsetky (aj moje firemne) zalezitosti by som mohol poriesit ca za polovicu.

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Elektronický podpis ti vybavia registračné autority na Slovensku, zadaj do Googlu "registračná autorita", vyhľadá ti firmy, ktoré s tým robia a vyberieš si asi tú, ktorá ti bude najbližšie. S nimi si dohodneš i rozsah služieb a samozrejme cenu za vystavenie certifikátu, bezpečné zariadenie, či iné doplnkové služby. Určite, elektronický podpis využiješ hlavne na komunikáciu s OR, podávanie daňových dokumentov, priznaní, na komunikáciu s všeobecnými súdmi, celkom sa to začína roziehať.
    Naposledy upravil domenico.office : 08.12.09 at 14:14

    Aku zmluvu pri zakladani s.r.o. pre znameho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.