Zavrieť

Porady

pánsky kabát

Dobrý večer. Chcela by som sa poradiť. Potrebovala by som kúpiť pánsky kabát. Neviem či ísť do Poľska , alebo na blšák do Košíc. V Poľsku stojí okolo 50 €. Nevie niekto poradiť, kde by bolo lepšie, či sa do Poľska oplatí ? Vopred vďaka za odpoveď !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ja teda neviem, ale kvoli 1 kabatu chces cestovat? (Cas, vydavky na cestu, otazna cena a kvalita...)

    Co keby si skusila pockat - medzi sviatkami zvyknu byt vypredaje zimneho tovaru aj v beznych obchodoch za podstatne nizsie ceny.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    anicka8030 Pozri príspevok
    Dobrý večer. Chcela by som sa poradiť. Potrebovala by som kúpiť pánsky kabát. Neviem či ísť do Poľska , alebo na blšák do Košíc. V Poľsku stojí okolo 50 €. Nevie niekto poradiť, kde by bolo lepšie, či sa do Poľska oplatí ? Vopred vďaka za odpoveď !!!
    Otázku by som doplnil aj o mieste Tvojho bydliska .....

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Ja som kúpila manželovi kabat na blšaku v KE asi pre 2 týždňami. Lepší výber ako tam som nevideli v žiadnom hypermarkete a cena bola tiež dobra 60 €. Takže odpurúčam

    anicka8030 je offline (nepripojený) anicka8030

    anicka8030
    Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    anicka8030 Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !
    V pondelok zásadne nechoď ...upratuje sa , atď ....vtedy tam zdochol pes ...

    Teraz v tomto období / sú výplaty / sa ako tak oplatí ....

    Alebo v sobotu a nedeľu , to je jasné ....

    Otvára sa cca o 8:00 ....no nemá význam tak skoro chodiť ....šikmookí ešte len ryžu do hlavy tlačia ....
    V pohode stačí tak okolo 9:00 hodine , to sa akurát tak stánky otvárajú / cez týždeň / ....

    Len tak na okraj ....blšák už nie je to , čo býval ...bol som tam naposledy 2-3 mesiace nazad , ale nič moc ....ešte ani langoše nepredávali ...hajzli ...

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    anicka8030 Pozri príspevok
    Chcem sa opýtať, že či je blšák v Košiciach každý deň a od koľkej hodiny je otvorený. Vďaka !
    Cez vikendy blsak zatvaraju uz okolo 12-13:00 mam pocit ze je tomu tak aj cez tyzden ale nie som si ista. Ja tam zvacsa chodim ked tak cez vikend.

    Designinka je offline (nepripojený) Designinka

    Designinka
    buchač Pozri príspevok
    Len tak na okraj ....blšák už nie je to , čo býval ...bol som tam naposledy 2-3 mesiace nazad , ale nič moc ....ešte ani langoše nepredávali ...hajzli ...

    Ja si myslim ze Blsak je stale v pohodicke je pravda ze netusim ako je to tam s langosmi Zvyknem tam riesit ine veci A vseobecne je dobre ist nakupovat najedeny. S plnym zaludkom ma clovek mensie sklony nakupovat hluposti

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Designinka Pozri príspevok
    Ja si myslim ze Blsak je stale v pohodicke
    Pre koho ako .....ale to je jedno , každý má svoj názor ..
    je pravda ze netusim ako je to tam s langosmi
    Jeden z tých lepších produktov blšáku ...
    Zvyknem tam riesit ine veci
    Ja už ani nie ...
    A vseobecne je dobre ist nakupovat najedeny.
    Akurát keď Ťa pritlačí , tak máš problém ....
    S plnym zaludkom ma clovek mensie sklony nakupovat hluposti
    Tak to je na zvážení každého jednotlivca , čo kúpi ....a je jedno , či hladný alebo najedený ...
    He ,...

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    No ja bohužiaľ mám len jednu skúsenosť s langošmi na blšáku v Košiciach: boli tvrdé, nasiaknuté olejom, bŕŕŕŕ... asi ohrievané z predošlého dňa. Nikdy viac som si ich tam už nekúpila. No a inak, strašne je tam veľa vreckových zlodejov, veľmo šikovných... Ak nie predavačka, tak ma tam už 2x okradli... No a to si myslím, že dávam si pozor. Darmo oni sú strááááááášne šikovní... Inak ale nakupiť sa tam vždy dalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.