Zavrieť

Porady

WIFI V STOLOVOM PC

Ahojte potrebujem poradit pretoze som v tomto smere zaciatocnik.

V praci mame wifi pripojenie na net a ja som si priniesol do prace stolovy pc a mam aj router BELKIN G model F5D7230-4. Chcem sa spytat, ze ci sa cez tento router da nejak prijimat signal do mojho stoloveho pc aby som mohol surfovat po nete, vlastne spravit z toho take nieco ako wifi adapter. Dakujem velmi pekne za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    nestudoval som ten router, ale predpokladam, ze sa da nastavit ako klient a mozes ho pouzit

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    MAUROS Pozri príspevok
    Ahojte potrebujem poradit pretoze som v tomto smere zaciatocnik.

    V praci mame wifi pripojenie na net a ja som si priniesol do prace stolovy pc a mam aj router BELKIN G model F5D7230-4. Chcem sa spytat, ze ci sa cez tento router da nejak prijimat signal do mojho stoloveho pc aby som mohol surfovat po nete, vlastne spravit z toho take nieco ako wifi adapter. Dakujem velmi pekne za pomoc.
    AK ti to nepôjde rozbehať, ako najjednoduchšie riešenie vidím kúpiť si WiFi kartu - sú už za nejakých 10 €.

    MAUROS je offline (nepripojený) MAUROS

    MAUROS
    tak rozbehat sa mi to nepodarilo, pretoze dostal som sa do nastaveni routera, ale neviem ako to treba nastavit ako klienta. Vyzera to tak , ze asi kupim tu wifi kartu pretoze nemam na to nervy konfigurovat wifi router cele dni. Hladal som na webe aj navody do rezimu klient ale belkin som nikde nenasiel

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    teoreticky tam staci nastavit len toho klienta (a ostatne parametre, zavisia od nastavenia AP, ci uz dhcp, lebo sifrovanie)

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    radsej si kup USB wifi adapter. Cena takmer ako PCI karta, a je to univerzalnejsie, nemusis rozoberat PC, mozes pripojit k starsim notebookom ktore maju pomalu wifi, atd...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.