Zavrieť

Porady

poukazka do salonu, ktory uz neexistuje

ahojte, mate niekto skusenost s uplatnovanim poukazky do kozmetickeho salonu, ktory medzitym prestal existovat? Darovala som poukazku mame, pani zo salonu bola velmi mila a ochotna v telefonickom vysvetlovani sluzieb, pri prehliadke zariadenia, dokonca mi ju doniesla domov den pred vianocami... zaciatkom januara som s nou chcela dohodnut vyuzitie sluzieb na konkretny datum,no komunikacia bola stazena - telefon nik nedvihal, na emaily sa nereagovalo. az na jeden, kde mi pani vysvetlila, ze ma vazne zdravotne problemy a peniaze mi posle spat na ucet. nic take sa vsak nestalo aj napriek nespocetnemu mnozstvu dalsich emailov a telefonatov. Momentalne uz salon na danom mieste nie je, neviem ho nikde vypatrat ani podla ICO, nazvu, ani mena pani s ktorou som komunikovala... poradte - je este sanca, ze peniaze opat uvidim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Skus napisat podnet na SOI.

    Poslala by som este jeden list a to doporucene, kde by som ju vyzvala na vratenie penazi (uved cislo uctu) a urcila termin zaplatenia, list sa ti moze hodit neskor na sude, ak by si sa rozhodla ist touto cestou.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    elenap Pozri príspevok
    ahojte, mate niekto skusenost s uplatnovanim poukazky do kozmetickeho salonu, ktory medzitym prestal existovat? Darovala som poukazku mame, pani zo salonu bola velmi mila a ochotna v telefonickom vysvetlovani sluzieb, pri prehliadke zariadenia, dokonca mi ju doniesla domov den pred vianocami... zaciatkom januara som s nou chcela dohodnut vyuzitie sluzieb na konkretny datum,no komunikacia bola stazena - telefon nik nedvihal, na emaily sa nereagovalo. az na jeden, kde mi pani vysvetlila, ze ma vazne zdravotne problemy a peniaze mi posle spat na ucet. nic take sa vsak nestalo aj napriek nespocetnemu mnozstvu dalsich emailov a telefonatov. Momentalne uz salon na danom mieste nie je, neviem ho nikde vypatrat ani podla ICO, nazvu, ani mena pani s ktorou som komunikovala... poradte - je este sanca, ze peniaze opat uvidim?
    Si na štarte Newyorského maratónu... Chceš dobehnúť do cieľa? Bude ťa to stáť veľa námahy a nervov. Ak to nebola horibilná suma, tak bude asi jdnoduchšie to "odpísať".

    poukazka do salonu, ktory uz neexistuje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.