Zavrieť

Porady

Slovencina do SE-K800i

Zdravim !

Nevie mi niekto poradit mam SE K800i s anglickym menu , no chcem tam slovencinu da sa to nejako spravit tak aby som nemusel ist do servisu , existuje nieco ako stiahnut si slovencinu donho ?

Za odpovede vopred dakujem !!!!
Naposledy upravil arizona : 09.12.09 at 19:49
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    StripesWhite Pozri príspevok
    Zdravim !

    Nevie mi niekto poradit mam SE K800i s anglickym menu , no chcem tam slovencinu da sa to nejako spravit tak aby som nemusel ist do servisu , existuje nieco ako stiahnut si slovencinu donho ?

    Za odpovede vopred dakujem !!!!
    Napríklad ...

    slovencina na SE k800i
    http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?f=9&t=1085973

    http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    StripesWhite Pozri príspevok
    Zdravim !

    Nevie mi niekto poradit mam SE K800i s anglickym menu , no chcem tam slovencinu da sa to nejako spravit tak aby som nemusel ist do servisu , existuje nieco ako stiahnut si slovencinu donho ?

    Za odpovede vopred dakujem !!!!
    SE maju trochu software vybavu taku komplikovanejsiu. Maju zvlasť fw., zvlašť jazykovu nadstavbu a zvlášť hlavne menu. Fw. alebo firmware je programove vybavenie, jazykova nadstavba - to chapeš a hlavne menu - napr. ine je od operatora a ine menu je ako original od vyrobcu bez viazanosti (kupene za svoje). Buchač ťa smeruje na ine fora. To je spravne, pretože tam sa da vela zistiť. No ak to chces mat skutočne bezbolestne, tak jedine wotan server: http://www.wotanserver.com/en/. Je to platena služba. Budeš sa riadiť pokynmi, ale princip hry je v tom, že si tam vyberieš jazykovu verziu, aku potrebuješ. Neda sa tam odblokovať mobil od mobilneho operatora. Je to podpora na decustomizaciu a aktualizaciu software vybavy tvojho mobilu. Ajk budeš potrebovať nahrať SK jazyk - tak volba je: Generic Central Europe ( Languages: English, Czech, Hungarian, Polish, Slovakian ). Ten tvoj model sa da povýšiť na model K810 ( Convert to K810). To sa robí tak, že vlastne ideš do volby - vyber mobilu K810. Len si zisti na forach, či tym niečo ziskaš, alebo či s tym nie su spojene komplikacie. Napr. k610 sa da prerobiť na k530. Na displei je radio, ale k610 nema hardware radio, takže pri prepisani fw. žiadne radio nehraje.
    Netreba sa bať, ja som si decustomizoval k610i od T-M.
    Naposledy upravil duves : 09.12.09 at 19:52

    Slovencina do SE-K800i

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.