Zavrieť

Porady

Som tu nový

Ahojte som tu nový.. Baví ma účtovníctvo aj keď v ňom nepracujem a samozrejme je ešte veľa účtovných tém, ktoré neovládam a na porade si človek môže rozšíriť svoje vedomosti.

Príjemný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hamornik je offline (nepripojený) hamornik

    hamornik
    ahojte, aj ja som tu nová, prihlásila som sa , veľmi si neviem rady, ale snáď sa nájde dobrá duša, ktorá mi pomôže. Mám takýto problém: prac. úväzok mám 35 hod. Jeden týždeň je 33 hod. (7;6;7;6;7 hod.) druhý týždeň je 37hod.(6;7;6;7;5,5; 5,5)v tomto týždni mi vychádza aj sobota.Je podľa Vás správne,ak na túto sobotu pripadne sviatok,že si ho v prac.výkaze nemôžem vyznačiť a tak mi vzniknú mínusové hodiny. A ešte jedna podotázka : som povinná sa zúčastňovať prac. porád mimo mojej prac. doby? príklad. Zajtra nastupujem do poobedňajšej smeny , ale šéfka robí poradu ráno o 07:00hod. Vďaka.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    hamornik Pozri príspevok
    ahojte, aj ja som tu nová, prihlásila som sa , veľmi si neviem rady, ale snáď sa nájde dobrá duša, ktorá mi pomôže. Mám takýto problém: prac. úväzok mám 35 hod. Jeden týždeň je 33 hod. (7;6;7;6;7 hod.) druhý týždeň je 37hod.(6;7;6;7;5,5; 5,5)v tomto týždni mi vychádza aj sobota.Je podľa Vás správne,ak na túto sobotu pripadne sviatok,že si ho v prac.výkaze nemôžem vyznačiť a tak mi vzniknú mínusové hodiny. A ešte jedna podotázka : som povinná sa zúčastňovať prac. porád mimo mojej prac. doby? príklad. Zajtra nastupujem do poobedňajšej smeny , ale šéfka robí poradu ráno o 07:00hod. Vďaka.
    Vitaj medzi nami. Najprv skús pohľadať, či niekde nie je už podobný problém a keď nie, tak založ tému v príslušnej sekcii.

    Určite sa ti tu bude páčiť a problém poriešime
    Ahojte,

    volám sa Daniela a veľmi sa teším, že som sa tu zaregistrovala, lebo som okrem rád v oblasti legislatívy, našla aj kopec iných zaujimavých informácií a ako sa mi zdá aj šikovných ľudí.
    No idem nájsť fórum kde sa rieši čerpanie SF :-), tak prajem všetkým aby vždy našli úspečne odpovede na všetky svoje otázky :-)

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Tak nám tu všetci nový vítajte a veľa sa pýtajte !!!

    Potom budete aj veľa vedieť !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.