Zavrieť

Porady

Rodinny dom Alfa165

Dobry den poradaci,
rozhrodli sme sa stavat tento dom. Chceme zacat stavat svojpomocne na jar dalsieho roka. Trvalo dlhsie az kym sme sa prepracovali k tomuto projektu, totis zo zaciatku sme sa priklanali k mensim domom. Ziaden katalogovy projekt nam ale nevyhovoval na 100 percent, aj tento si vyziadal urcite zmeny, no a aj na tie by som sa chcel popytat. Budeme stavat nedaleko Senca tak keby ste bolo niekomu zname kde je takyto dom postaveny ... budem vdacny....
IMGweb.jpg  
np1kz.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    daj si spravit projekt na mieru pokial chces upravovat katalogovy. inak to bude vzdy len o kompromisoch. navyse projekty od wranders su zrejme dost nedokoncene.. preco mas napriklad kuchynu sirsiu o 5mm ako obyvacku? Lebo tam projektant dal zlu kotu, a takych chyb tam najdes dost.
    v takejto uprave nam dom vyhovuje a nie je to o kompromisoch, len som sa chcel poradit co si o takych zmenach myslite... hej cital som o neprestnostiach v projektoch ale asi a tretinovu cenu z projetu na mieru mi to stoji.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    len tie upravy su musis dat do projektu zakreslit.. projektantovy, tiez osadenie na pozemok (200-300e), a rozne pripojky (150+).a bohvie co este.. som len na zaciatku.
    ty tam vidis mury ktore si poposuvas, ale v tych muroch su trubky, kable a bohvie co este.. potom zistis, ze ti tam nic nesedi. Ja som chcel dat prec jeden mur.. a hned tam bol rozvod vody pre radiatory.. ale kedze tam chcem podlahovku, tak snad to poriesi firma co to bude robit.
    Naposledy upravil alltracboy : 11.12.09 at 11:59

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    na tej chodbe budes mat stale tmu,ci zapinat svetlo? na projekte neusetris nic, skor dobry projekt ti usetri tisice pri realizacii,ale kedze nie je hmotny,tak to tak nevnimas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.