Zavrieť

Porady

Spolužiaci

..už nejaký čas sa pokúšam nájsť svojich spolužiakov na rôznych stránkach na internete, ale nedarí sa mi a možno je tu dosť takých, ktorí by sa ""našli""..
..a tak som sa rozhodla hľadať aj na Porade,chodí sem veľa ľudí, veľa ľudí len číta- a veľa ľudí viac vie..
..a tak hľadám svoju bývalú triedu , 9.B, Sama Chalupku 1, PD, 1962-1971, mená písať netreba, hádam si spomenú,každý vie, kam chodil..

..a možno sa nájdu aj vaše triedy, vaši spolužiaci..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Stredná priemyselná škola strojnícka, štúdium popri zamestnaní v Prievidzi, 1979-1984

    Slovenská technická univerzita, materiálovo-technologická fakulta, odbor ekonomika a riadenie strojárskej výroby, štúdium popri zamestnaní,1986-1991, Trnava

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Gymnázium Trebišov r.1984-1988
    Vysoká škola ekonomická DP v KE - 1988-1992 denné št.
    Vysoká škola ekonomická v BA 1992-1993 diaľkové št.
    Naposledy upravil JarkaL : 11.12.09 at 12:32

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Gymnázium Revúca 1974-1978
    Vysoká škola ekonomická DP v KE 1980-1983 denné štúdium

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    mozno ich najdes na joblife.sk, tiez sa tam daju vyhladavat ludia aj podla skoncenej skoly

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    katarina.j Pozri príspevok
    alebo si zaloz triedu na facebook-u a budes mat stastie
    ..

    ..facebook nemusím..nemám rada, keď ma presviedča, že mám nesprávne heslo..

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    katarina.j Pozri príspevok
    alebo si zaloz triedu na facebook-u a budes mat stastie
    Ak sa nemýlim, Ty tu hľadáš vyhodňarov, prečo by tu pepsi nemohla hľadať spolužiakov? A s JarkaL máme spoločnú školu, a to sme zistili dnes za 10 minút. opravujem čas - 3 minúty.
    Naposledy upravil Dav : 11.12.09 at 14:23

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    bz5 Pozri príspevok
    Možno sa nájdete na www.spoluziaci.sk
    Odkedy dali "spolužiakom" facelifting, samozrejme, k horšiemu, z mojej triedy tam nechodí nikto, z "béčky" sa tohto roku 2krát, slovom dvakrát, ozvala jedna spolužiačka, a nemám šancu sa dohrabať k triedam predo mnou a po mne. A bývala tam zaujímavá a príjemná debata

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    pepsikova Pozri príspevok
    ..

    ..facebook nemusím..nemám rada, keď ma presviedča, že mám nesprávne heslo..
    tak si zmen cez administratora heslo alebo založ si novy nick ked ta takto presviedca ze zadavas zle heslo

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Dav Pozri príspevok
    Ak sa nemýlim, Ty tu hľadáš vyhodňarov, prečo by tu pepsi nemohla hľadať spolužiakov? A s JarkaL máme spoločnú školu, a to sme zistili dnes za 10 minút. opravujem čas - 3 minúty.
    ja som len chcela poradit kde je možne este hladat, nedala som to prikazom, tak ma neobvinuj, porada je na to aby sa radilo,nie? ved kazdy tu niečo hlada
    Odporučam si poriadne prečitať prispevok č.9-to bola snaha o radu!!!!!!
    Naposledy upravil katarina.j : 11.12.09 at 21:59

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    katarina.j Pozri príspevok
    ja som len chcela poradit kde je možne este hladat, nedala som to prikazom, tak ma neobvinuj, porada je na to aby sa radilo,nie? ved kazdy tu niečo hlada
    Neobvinila som Ťa, len mi to pripadalo, že jeden si môže hľadať krajanov a druhý spolužiakov nie . Navyše si myslím, že si inšpirovala Pepsi. Neviem, ako funguje FB, ale ako sa zhoršil server spolužiaci, mi pije krv, lebo som tiež odviata mimo svojho kraja a pár riadkov so spolužiačkami mi padlo dobre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.