Zavrieť

Porady

Problém s pohostinstvom

Dobrý deň vlastním miestne pohostinstvo. Veľa ľudí sa sťažuje a podáva sťažnosti na to, že keď opitý ľudia z môjho baru idú domov alebo do centra mesta tak vykrikujú cestov a rušia nočný kľud. Preto okolitý susedia môjhop pohostinstva podávaju protest aby sa môj bar zatvoril. No ide o to že ja v bare nemam hlasnú hudbu a da sa povedať že je tam ticho. Len ty opitý ludia co idu okolo tých domov kričia a hulákaju a to ľudom vadí neviem čo mam robiť či som vzhľadom na túto situáciu nejaky krytí zákonom alebo ako. Ja tým ľudom nemôžem povedať aby boli ticho ked pojdu cestov preč. AJ keby osm povedal tka ma neposlúchnu už som to skúšal ale totalne ma ignorujú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    dafid16 Pozri príspevok
    Dobrý deň vlastním miestne pohostinstvo. Veľa ľudí sa sťažuje a podáva sťažnosti na to, že keď opitý ľudia z môjho baru idú domov alebo do centra mesta tak vykrikujú cestov a rušia nočný kľud. Preto okolitý susedia môjhop pohostinstva podávaju protest aby sa môj bar zatvoril. No ide o to že ja v bare nemam hlasnú hudbu a da sa povedať že je tam ticho. Len ty opitý ludia co idu okolo tých domov kričia a hulákaju a to ľudom vadí neviem čo mam robiť či som vzhľadom na túto situáciu nejaky krytí zákonom alebo ako. Ja tým ľudom nemôžem povedať aby boli ticho ked pojdu cestov preč. AJ keby osm povedal tka ma neposlúchnu už som to skúšal ale totalne ma ignorujú.
    A aké máš otváracie hodiny?

    Pokiaľ sú v rámci rozumných hodín a schválené miestnym úradom (napr. do 22. alebo 23. hodiny), tak sa nemáš čoho obávať. Tým ľuďom odkáž, že ak niekto robí hluk, nech volajú mestských policajtov, ale nie na teba, ale na nich. Veď oni rušia nočný kľud, nie ty.

    Problém s pohostinstvom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.