Zavrieť

Porady

Biologická liečba

Má niekto skúsenosť s biologickou liečbou pri chorobe morbus bechterev? zaberá táto liečba vôbec na bolesti alebo je nutné aj naďalej brať hory tabletiek proti bolesti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pohodový podvečer. Nejaké informácie o liečbe sú aj tu: http://www.porada.sk/t110260-morbus-bechterev.html

    suflonr je offline (nepripojený) suflonr

    suflonr
    Ahoj. Biologicku liecbu mam nasadenu uz cca 3 roky a bez injekcii ktore si picham si to uz ani neviem predstavit. Ak mas otazky, ozvy sa

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    môj manžel má biologickú liečbu ( humiru ) ale on má Crohnovu chorobu, Morbus crohn. Injekcie si pichá už rok, veľmi mu pomáhajú.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    mne o tom hovorila suseda... neviete či to zaberá aj na OA?

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Pasuliatko, myslíš pod tou skratkou osteo artritídu, alebo osteo artrózu? Pri artritíde dávajú, pri artróze som sa s tým nestretla.

    abovejob je offline (nepripojený) abovejob

    Nie som sedlák ale rád používam sedliacky rozum... odkiaľ ho beriem? :) ...viac abovejob
    Vôbec o tej liečbe nič neviem ale už viackrát som sa stretol s niečim úžasným v spojitosti so zápalmi - ak som správne pochopil, to je podstata spomínaných ochorení... Je to enzým Serrapeptáza - alebo nejak tak sa to píše. Mám osobné skúsenosti, skúsenosti v rodine a okolí - je to do 20 referencii takže asi nie veľa ale vždy to zabralo a to je čo povedať.
    Neviem či sa to bežne dá kúpiť (vozia mi to keď potrebujem) ani či to robia rôzne firmy. Ten čo s ním mám dobré skúsenosti je z produkcie najakej kanadskej firmy... tuším enerex alebo nejak veľmi podobne.
    Neviem či to bude pre niekoho výzvou a nádejou alebo to bude vnímané ako reklama, každopádne som si to nechcel nechať pre seba.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    martuli Pozri príspevok
    Pasuliatko, myslíš pod tou skratkou osteo artritídu, alebo osteo artrózu? Pri artritíde dávajú, pri artróze som sa s tým nestretla.
    osteo artróza

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.