Zavrieť

Porady

Práca s programom NERO

Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    YWEETTEE Pozri príspevok
    Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

    Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.
    Asi som nepochopil, čo sa vlastne pýtaš...

    Čo to teda robíš? Nahrávaš niečo cez TV kartu, teda robíš "video capture"? Cez ktorú aplikáciu Nera? Nero Vision? Alebo to napaľuješ na médium cez Nero Express? Z akého zdroja nahrávaš tie videá? V akom formáte ich chceš napáliť? To všetko je viac samostatných krokov. Skôr si myslím, že problém bude v zázname videa - niečo máš zle nastavené. Alebo ti to zaznamená správne a pri napaľovaní sa to pokazí?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Poradim nepouzivaj NERO!!! daj si cdburnerxp, infra recorder alebo nieco podobne,, ak to bude robit stale napis


    ______________________________________
    Neberte ma vazne ale na sprostu otazku sprosta odpoved....

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    YWEETTEE Pozri príspevok
    Poraďte, NERO 7 mi prestal napaľovať zvuk a napalí len obraz.(jedná sa o nahr. cez TV - kartu, MPEG -format)

    Mate podobnú skúsenosť? Môžem niečo zmeniť v nastaveniach? Ďakujem.
    Ak je to mpg, tak je to kompletny stream (cize je tam aj audio aj video). Problem so zvukom moze nastat ak video demultyplexujes, vtedy sa s mpg suboru stane m2v (video) a mp2 (audio), ale predpokladam, ze demultyplex nerobis, tak by nemal nastat taky problem ako pises.
    Skus popisat blizsie situaciu

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    YWEETTEE Pozri príspevok
    Môžem programom cdburnerxp, robiť strih? --hlavne o to mi ide...
    To teda neviem, ale podla nazvu programu to nevyzera, aby to strihalo (samozrejme netvrdim, ze to nestriha) na strih by som pouzil program, ktory je urceny na strih, cize by som pouzil v googly 2 slova: mpg cut ......

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    YWEETTEE
    CDburnerXp je program určený vyslovene len na napaľovanie. Na úpravu VirtualDub.

    Práca s programom NERO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.