Zavrieť

Porady

nove auto

Prosim o radu. Šéf kúpil nové auto (s.r.o) formou leasingu, potrebovala by som postupy uctovania od obstaravania ...... Diky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    predtym nez zadas novu temu treba pohladat medzi starsimi...

    staci dat vyhladavat slovo "leasing" a vyhodi ti niekolko tem... a ak mas otazku k danej teme, tak zadaj ju do uz otvorenej temy... netreba hned otvarat novu temu...

    vidim, ze si dnes zaregistrovana, vitaj...

    tato stranka funguje uz zopar rokov a nie si prva ani posledna, kt. ma problem s uctovanim leasingu, tak je logicke, ze tato tema tu musi byt riesena... (bohuzial dokonca niekolkokrat a preto dlhsie trva vyhladat si informaciu)

    napr. cenigova ma vo svojej publikacii do bodky rozpisane uctovanie leasingu (je to autorka tzv. biblie uctovnikov)

    saminka6 je offline (nepripojený) saminka6

    saminka6
    Dakujem. Nevedela by si mi poradit, este s MRP? Zauctovala som omylom uhradu faktury cez BV 2krat a teraz neviem ako ju zrusit. A este nieco. Sef uhradil DF o viac ako mal.Potrebujem zauctovat BV a uhradu tej faktury. Buducu fakturu uhradi o tolko menej. Ako mam zauctovat teraz uhradu? Mozno je to blba otazka, ale teraz zacinam s uctvovnictvom.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    v MRP som este nerobila... takze s tym ti nemozem pomoct... (ale prvadepodobne tu druhu omylom nahodenu uhradu by som vymazala, ak to ide... a tu prehradenu fa by som dala uhradit v tej ciastke v akej uhradena bola, teda vo vyssej a potom ked pride nova faktura, tak urobila zapocet cez ID a vysku prehradenia preuctovala na novu fakturu... technicky ako nato v programe neviem)

    kludne sa pytaj... lebo kto sa nepyta nic sa nedozvie

    ale kazdu otazku ktoru mas je idealne zadat do temy, kt. je bud identicka s tvojim dotazom, alebo je velmi pribuzna... tak ti budu moct rychlejsie poradit, lebo v teme "nove auto" by urcite nikto nehladat otazku o prehradeni faktury alebo o omylom nahodeni dalsej uhrady... a tak sa znizuje moznost, ze si ju precita niekto, kto by ti aj vedel poradit...

    nasa praca je aj o tom, ze si informacie musime hladat, citat, vzdelavat sa... tak ked budes mat chvilu volna tak vklude popozeraj poradu, citaj, skusaj vyhladavat...

    drzim palce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.