Zavrieť

Porady

Program na konverziu do AVI ku Teac MP550

ahoj,k prehravacu mp4 bol dodany program na konverziu do AVI Nxv converter..v manuali pišu,ze prehravac prehra subory LEN z tohto convertoru.ten vsak vyzaduje K Lite codec pack a to mi nevyhovuje.je aj nejaky iny konvertor ktory by som mohol pouzit??dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    avi je kontainer
    Zisti si presne aky format tento prehravac prehrava a neverim tomu, ze by to muselo byt konvertovane priamo v Nxv convertery.
    konvertorov je spusta aj volne dostupnych.
    A co sa ti nepaci na K Lite codec pack ? Viem ze obsahuje kopec kodekov, ktore ti po nainstalovani za**ru cely system, ale zisti si ktory kodek sa pouziva pre konverziu a nainstaluj si len pozadovany.

    ts.jethro je offline (nepripojený) ts.jethro

    Man ts.jethro
    ten kodek najdem asi tazko..nie som profik.ale pri prehravani suboru z Nxv mi KM player ukaze toto:Vstup:MJPEG(libcodec.dll)320x240,860kbps(prie mer),VystupYV12,320(512)x240,14746kbps,Snimky:256( 253),16,00/16,00fps.AUDIO:mp3 decoder DMO,Vstup:MPEG Layer 3,48000Hz,2 k,16bitov,1536 kbps

    Program na konverziu do AVI ku Teac MP550

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.