Zavrieť

Porady

full hd záznam

Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či je možné prehrať a pozerať záznam z full hd kamery na prístrojoch, ktoré ešte nie sú full hd a ak áno, či sa to na sledovaní záznamu dajako prejaví. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Trosku k pojmom, aby bolo jasno.
    Full HD je rozlisenie 1920x1080 pixelov - toto vie snimat tvoja HD kamera
    HD ready je rozlisenie 1280x720 pixelov
    "normalne" rozlisenie je 720x576 pixelov
    pixel = obrazovy bod - 1 svetlocitna bunka

    Full HD samozrejme zobrazis na zobrazovacom zariadeni (TV, monitor, projektor) aj s nizsim rozlisenim, ale vlastne stratis cast kvality zaznamu, lebo zobrazovacia jednotka nie je schopna zobrazit obraz v povodnej kvalite (pomer 1:1). V podstate prides o cast detailov, ktore by si na FULL HD zariadeni videl.

    rominko je offline (nepripojený) rominko

    rominko
    Áno dá, ale veľmi záleží natom v akom formáte ten záznam budeš mať.A obraz budeš mať pekný aj na obyčajnom tv.
    no neda sa ... FULLHD je funkcia zobrazenia kvality prehravaneho videa ... nezbadas FULLHD ked nemas fullhd ... chod do nayelektrodomu pusti si bluray disk na dvoch televizoroch jeden bude fullHD a druhy nebude ... stan si od nich par metrov a porovnaj ...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...prehráš to bud z PC na telke, alebo priamo z kamery na telke..pričom telka nemusí byť full HD...obraz aj zvuk uvidíš, nemaj strach, neprehráš to iba v tom prípade ak to budeš chcieť prehrať z DVD prehrávača z DVD disku...no a čo sa týka prejavenia sa..neviem čo konkretne máš na mysli to prejavenie sa...aj na obyčajnej CRT telke to uvidíš.

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Chcel by som kúpiť kameru Samsung HMX-H200. Alebo niečo iné v tej istej cenovej relácii. Vie niekto poradiť?

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Pôvodne som chcel kúpiť Panasonic ale nakoniec som kúpil Samsung MHX-H204. Tá má na rozdiel od H200 aj 16GB internú pamäť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.