Zavrieť

Porady

sarkazmus skoro v každej téme

Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    AMi2 prepáč, ale vytvorenie takejto témy je samo o sebe sarkastické. Čo očakávaš od tejto témy ? Stále sa tu dá lúskať v témach, ktoré nie sú ťažké, odborné...
    Na čo bolo dobré založiť takúto tému teraz pred Vianocami ?
    Nerozumiem.
    Naopak, podľa mňa si Porada momentálne vydýchla, pociťujem tu omnoho viac kľudu, ako prednedávnom.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Duch porady sa tu stále vznáša, ja som ho už objavila. Tiež som si kedysi myslela, že sa stratil. Ale nesmieš ho hľadať. On je len tam, kde má byť. V tých bezduchých témach - čo by tam duch robil? A ak ho nevieš nájsť, skús ho sama vytvoriť.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Myslím, že to nie je až také zlé. Sme ako jedna veľká rodina mama, tato a sto tisíc detičiek. Všetci sa ľúbime ale aj napriek tomu si nezabudneme občas urobiť napriek. Čo narobíme keď tá klábosnica je taký pokušiteľ?

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    nuž,kto hľadá-nájde...tak si nájdi to čo hľadáš resp.čo potrebuješ vedieť,naberaj a inšpiruj sa - ved je z čoho...

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    danushka Pozri príspevok
    AMi2 prepáč, ale vytvorenie takejto témy je samo o sebe sarkastické. Čo očakávaš od tejto témy ? Stále sa tu dá lúskať v témach, ktoré nie sú ťažké, odborné...
    Na čo bolo dobré založiť takúto tému teraz pred Vianocami ?
    Nerozumiem.
    Naopak, podľa mňa si Porada momentálne vydýchla, pociťujem tu omnoho viac kľudu, ako prednedávnom.
    Neboj sa Danuška, buď sa stane ZÁZRAK, a bude tu normálna diskusia, alebo do Vianoc bude téma na Smetisku... a budeme si úprimne a zo srdca želať Šťastné a Veselé

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    ami2 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
    Podľa mňa sa ten duch porady vytráca v určitých intervaloch. Momentálne je relatívny kľud, duch porady je prítomný. Ale príde niekto, kto možno nechtiac spustí "lavínu" a duch porady je zas v čudu. Ber to tak, že to je ako s počasím, aj tieň musí prísť, aby si človek oddýchol. V čase besnenia" zlých duchov" je najlepšie chodiť iba do osvedčených tém a podľa možnosti sa netreba dať vyprovokovať. Aj keď nie vždy sa to dá a človek vletí do sporu, ani nevie ako. Ale idú sviatky pokoja a radosti, takže dúfam, že ten duch porady tu dlho ostane.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    ami2 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
    Hádaj, čo je sarkazmus. A hádaj, akého má ducha. Sarkazmus je výnimočný, ak ho vieš použiť. A najmä pochopiť. Názov témy je na hony vzdialený od obsahu. Ale dnes nebudem sarkastická.

    Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

    Petra Nová
    Vďaka za sarkazmus! Je korením Porady. Bez neho by sa mnohé témy nedali stráviť. Skutočne.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ami2 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
    ..

    ...reagujem na to ""už nečítam""..lebo tiež som tu čítavala aj to, čo som práve nepotrebovala, a dosť dlho ma to bavilo..až dovtedy, pokiaľ som nemusela čítať aj všetky úskalia, štúdiá, prekážky, ktoré museli niektorí radyposkytujúci preklenúť, pokiaľ dospeli k svojmu rozumu a vláčne sa tu o nich rozpisovali, pokiaľ sa im uráčilo vytlačiť zo seba nejakú "dobrú radu"..
    ..lebo, myslím si,že každý, kto sem príde si pre radu, alebo pomoc, usmernenie- ako to, či tamto riešiť, nepotrebuje vedieť,ako sa k svojim poznatkom dostaneme,ani koľko rokov sme študovali, chce pomoc, detaily nepotrebuje vedieť..a ten, kto je ochotný pomôcť, by mal písať presne, priamo a bez detailov, neraz odveci..a v tej priamej, dobre mienenej rade je asi aj ten dobrý duch porady...a teší ma, že dobrý duch má ešte stále trvalé bydlisko v našej kaviarni....toto je môj názor, komentár k nemu nepotrebujem..

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    ami2 Pozri príspevok
    ..... Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
    To kto povedal?? Aha koľko duchov bolo v tomto mlyne a vieš ako im chutil guláš a pezinské

    vymenila som foto, kôli špekulantom
    Naposledy upravil Halli : 22.12.09 at 11:10

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    slavica Pozri príspevok
    To kto povedal?? Aha koľko duchov je tu a vieš ako im chutil guláš a pezinské
    ..

    ..však to sú tí dobrí, z kaviarne..

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Ja som chcela len zadavateľke témy naznačiť, že nie všetko je len tu na obrazovke, to najkrajšie je keď sa vieme zísť, zabaviť, spoznať a potom na to mať dobré spomienky. Veľa ľudí pochopí a spozná toho druhého, až keď mu pozerá do očí

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    buchač Pozri príspevok

    Takto vyzerá ten miliónkrát odstránený ..... ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ami2 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Poradu som si veľmi obľúbila. Namiesto bezduchému chatovaniu holdujem zbieraniu nových informácii. Takže aj keď som nepotrebovala poradiť, čítala som denne skoro každú tému. Už nečítam. Duch porady sa niekam vytratil. Škoda.
    sakrasmus či sarkasmus ....to je jedno .

    - za prvé ,neviem , čo to je ...

    - za druhé , uráža ma to ....

    Vypočuj si duch tichý hlas,
    nech je ako predtým zas.
    Duch, čuj náš hlas
    na druhom brehu, kde prebývaš.
    Voláme ťa, zostúp k nám
    napriek všetkým prekážkam.
    Drahý Poraďácky duch,
    prosím ťa o pomoc.
    Spoj sa s nami
    a zostúp medzi nás.
    Duchovia veľkí, čujte môj hlas,
    zrušte moje slová a vráťte čas.


    P.S.:
    Ja mám najradšej ten ironický sarkasmus , keď už ....tak už ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zoloslav Pozri príspevok
    ....... Nikam som sa nevytratil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.