Zavrieť

Porady

Hey zeny sem sa a hned.

Potrebujem radu...odporucte darcek pre zenu k vianociam,nie pre pubertacku ma idealny vek na sex a je v tom.

A spytam sa skusenosti na MASÁŽNY PRÍSTROJ NÔH...ci je to kniecomu dobre nie ze ju to zahlusi po zapnuti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Chi chi, čo tak kúpiť Pravidlá slovenského pravopisu? / nie pre ženu ale pre seba/. Masážny prístroj je dobrý darček.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    boure Pozri príspevok
    Potrebujem radu...odporucte darcek pre zenu k vianociam,nie pre pubertacku ma idealny vek na sex a je v tom.

    A spytam sa skusenosti na MASÁŽNY PRÍSTROJ NÔH...ci je to kniecomu dobre nie ze ju to zahlusi po zapnuti
    no ved ak ide o tvoju kamaratku, tak vies čo sa jej pači a čo nie. či ma radsej kozmetiku /ak je v tom,tak su rôzne gely proti striam pre tehotne a pod./, či ma radšej niečo do domacnosti. predpokladam ze "ak je v tom" tak nepotrebuje nič resp.nikoho na sex. ja som tiez dostala masažny pristroj na nohy po prvom dieťati- ked som čakala druhé a priznam sa-nikdy som ho nevyuzila-pri dvoch detoch som nemala čas.ak ona čaka prve dieta, tak sa jej zide-zalezi aj od toho,ako prebieha jej tehotenstvo-či nema zdravotne problemy-napr.vysoky tlak-vtedy sa to neodporuča-vraj.takze je tazke poradit ti a vsetko vyčitať z dvoch viet.

    boure je offline (nepripojený) boure

    boure
    No domacnost zatial nemame vlastnu takze tam nic...A caka prve no a to ma tak napadlo ze v praci stale na nohach a tak...takze by to mohlo byt...ja len dajak neverim tej elektrike vo vode

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    boure Pozri príspevok
    No domacnost zatial nemame vlastnu takze tam nic...A caka prve no a to ma tak napadlo ze v praci stale na nohach a tak...takze by to mohlo byt...ja len dajak neverim tej elektrike vo vode
    inak na nohy je aj masazny pristroj dreveny bez elektriny/ja som dostala taky/,takze ziadna elektrina ale posuvas po tom nohy-tam su take guličkove valčeky ktore ti pri pohybe masiruju chodidla.

    boure je offline (nepripojený) boure

    boure
    katarina.j Pozri príspevok
    inak na nohy je aj masazny pristroj dreveny bez elektriny/ja som dostala taky/,takze ziadna elektrina ale posuvas po tom nohy-tam su take guličkove valčeky ktore ti pri pohybe masiruju chodidla.
    Pri pohybe?
    To ako v tom pristroji sa bude prechadzat ci ako?

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    boure Pozri príspevok
    Pri pohybe?
    To ako v tom pristroji sa bude prechadzat ci ako?
    nie ved som ti pisala ze je to dreveny masazny pristroj- ma to tvar obdlznika-v tom obdlzniku je asi 10 valčekov tenkych cca 1cm - to das na zem, ty si sadnes na stoličku a nohami prechadzas po tych valčekoch /v sede/, to tak prijemne štekli a zaroven masíruje chodidla. prave som si pozrela na tom vyrobcu-že vyrobene v číne a nazov vyrobku?
    MASAŹER no to je originalny a jedinecny nazov

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    boure Pozri príspevok
    Tak dakujem to radej nechcem... mohli tam dat aspon kolovratok
    a aspon taky aby sa točil sam a nemusela si sa este pri tom aj ty namahatno MADE IN CHINA

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Kúpiť masažéra a nôžky s láskou ručne masírovať a hladkať - to by bol šalamúnsky darček, ktorý by asi privítala každá žena.

    boure je offline (nepripojený) boure

    boure
    No popravde ja poctivo masirujem kazdy vecer ale daco insie a je spokojna...
    Este ma napadol pressovar ci ako sa to pise,sice kavu nepije zato ja 3denne takze vyuzitie by bolo hehe.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    boure Pozri príspevok
    No popravde ja poctivo masirujem kazdy vecer ale daco insie a je spokojna...
    Este ma napadol pressovar ci ako sa to pise,sice kavu nepije zato ja 3denne takze vyuzitie by bolo hehe.
    no nespominal si,že chces darcek pre nu a nie pre seba? tak poctivo masiruj a nemusis kupovat ziadny pristroj na masirovanie a ani masera tak šup šup do postele a masiruj....nohy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.