Zavrieť

Porady

DPŠ

Som trénerom na športovej škole, mám ukončenú VŠE + DPŠ + 1. trénerskú kvalifikáciu + 20 rokov praxe. Viete mi poradiť, v ktorej platovej triede mám byť zaradená?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Lubica Psenkova Pozri príspevok
    Som trénerom na športovej škole, mám ukončenú VŠE + DPŠ + 1. trénerskú kvalifikáciu + 20 rokov praxe. Viete mi poradiť, v ktorej platovej triede mám byť zaradená?
    Podľa 437/2009 časť XVI. Tréner športovej triedy alebo športovej školy - bod A číslo 4. - kvalifikačné predpoklady v neučiteľskom študijnom programe a splnenie osobitnej kvalifikačnej požiadavky - minimálne II. trénerská trieda v príslušnom športovom odvetví alebo získanie minimálne III. kvalifikačného stupňa v kategórii tréner v príslušnom športovom odvetví.
    
    Ak spĺňaš túto podmienku, mala by si byť zaradená do 10 PT - karierový stupeň samostatný tréner

    Ak túto podmienku nespĺňaš tak 9PT ako nekvalifikovaná.
    DPŠ v tomto prípade nie je náhrada 1. kvalifikačnej skúšky? Tréner je zaradený ako pedagogický pracovník a v zákone sa pri náhrade nič nešpecifikuje, ani nekonkretizuje.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Lubica Psenkova Pozri príspevok
    DPŠ v tomto prípade nie je náhrada 1. kvalifikačnej skúšky? Tréner je zaradený ako pedagogický pracovník a v zákone sa pri náhrade nič nešpecifikuje, ani nekonkretizuje.
    DPŠ určite nie je náhrada kvalifikačnej skúšky, ale len doplnenie odbornej spôsobilosti .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.