Zavrieť

Porady

Ziadost o zruseni vyzivneho

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu mam 19rokov ked sa moji rodicia rozviedli bola som zverena do opateri mame a otec mi posielal vyzivne po urcitej dobe sa mama prestahovala a ja som isla byvat k otcovi a podala som ziadost na okresny sud o vyzivne kedze som zila u otca bolo by nezmyselne aby posielal mame vyzivne v ziadosti bolo poziadane o doplatenie vyzivneho za dobu ktoru som u otca zila tiez naklady ktore su spojene z mojim studiom posielala som to zhruba pred rokom a pol kedze to dlhsie trva dnes to prislo mojej mame. Kedze za ten rok a pol sa moja situacia zmenila som zamestnana na TPP a mam vytvoreny individualny studijny plan na strednej skole ktoru koncim tymto rokom tiez zijem rok sama z priatelom chcela by som poslat ziadost o zruseni vyzivneho vedeli by ste mi poradit ako? nechcem aby rodicia museli po takej dlhej dobe nieco riesit ci vyrovnavat chcem mat uz pokoj z riesenim tychto veci preto vas prosiiim o radu co mam poslat na okresny sud a v akej forme vopred dakujem za radu moc by mi to pomohlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ziadost o zruseni vyzivneho

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.