Zavrieť

Porady

Nadstavbové štúdium.

Dobrý deň , chcem sa opýtať , či ešte existuje nadstavbové /pomaturitné/
štúdium. Mám gymnázium a robím mzdovú účtovníčku , potrebujem ekono-
mické vzdelanie.Som z okresu Senica.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Neuvazujes radsej nad VS?

    Ja som si ista cas urobila este pomaturitne studium ekonomickeho zamerania, nakolko som vedela, ze sa k svojej povodnej profesii nechcem uz vratit - ale bolo mi to na "dve veci" a nic mi to nedalo.

    VS ti da ovela viac, nielen vedomosti (to zalezi od teba, kolko sa chces naucit), ale aj tzv. soft skills - komunikaciu, prezentaciu, samostatnost a pod. Ja som si urobila aj VS, a ozaj nelutujem - obohatilo to moj zivot (nielen po vedomostnej stranke, ale aj rozsirenim obzoru, spoznanie zaujimavych ludi, zaujimavych nazorov), bolo to krasne obdobie, druha mladost .

    ALBINA je offline (nepripojený) ALBINA

    ALBINA
    Možno by som uvažovala , ale obe deti mi študujú = sú na internáte , domov prídu v piatok - mám čo robiť s praním , varením... Aj manžel chodí na týždňovky. Okrem gymn. mám SPgŠ a štátnicu z Aj a tiež mi je to nanič.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    ALBINA Pozri príspevok
    Okrem gymn. mám SPgŠ a štátnicu z Aj a tiež mi je to nanič.
    Toto by som za "nanic" nepovazovala. Hladala by som moznosti, ako sa uplatnit, napr. ako tlmocnicka, prekladatelka (nie v pracovnom pomere, ale ako "podnikatel" - prilezitostne, zalezi na tom, kolko casu chces tomu venovat) - na to, pokial viem, treba statnicu.

    Anglicky vie dnes kdekto, ale malokto statnicu z Aj ma. Podla mna toto je tvoja prednost, silna stranka.

    Co myslis, co sa zmeni tym, ze si urobis ekonomicku nadstavbu? Aku mas motivaciu, aky ciel?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ALBINA Pozri príspevok
    Možno by som uvažovala , ale obe deti mi študujú = sú na internáte , domov prídu v piatok - mám čo robiť s praním , varením... Aj manžel chodí na týždňovky. Okrem gymn. mám SPgŠ a štátnicu z Aj a tiež mi je to nanič.
    niečo som našla - nie je to síce z okolia Senice ...

    http://www.ozorak.sk/index.php?id=52
    Dobry vecer!Chcem sa opytat,ci niekto nevie o skole,kde sa da urobit si maturitu.Mam vyucny list z odboru PREDAVAC a chcem si skolu dokoncit.Som z Bratislavy.Dakujem

    Nadstavbové štúdium.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.