Zavrieť

Porady

Wind.Defender hlási problém...

Prosím o pomoc!

Už dlhšiu dobu mi WD hlási problém a neviem sa pripojiť k gmail. Len načítava a načítava a po krátkom čase mi vypíše -chyba: kód 0x80072efd.
Neodvážim sa to odinštalovať bez poradenia sa s Vami. Možno chyba bude aj inde. Pokúste sa mi pomôcť, tak ako aj inokedy. Ďakujem každému.

Aktualizácia systému Windows sa nenainštalovala správne. Odoslanie nasledujúcich informácií do spoločnosti Microsoft môže prispieť k vylepšeniu softvéru.

Popis problému
Názov udalosti problému: WindowsUpdateFailure
ClientVersion: 7.4.7600.226
Win32HResult: 80072efd
UpdateId: 00000000-0000-0000-0000-000000000000
Scenario: Scan
SourceId: 101
Environment: Unmanaged
Verzia OS: 6.0.6002.2.2.0.768.2
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051
Usporiadat
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Zdravím, pročti si tuto stránku, najdeš tam popis té chyby, označuje vlastně nemožnost připojení k serveru

http://support.microsoft.com/kb/931276/cs
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ďakujem za rýchlu pomoc, ale bohužiaľ nie som o nič múdrejšia Všetky zdielania mám vypnuté. Na internet som pripojená káblom ethernet od spol.ANTIK. Stále mi vypisuje: čas na pripojenie k serveru smtp.gmail.com vypršal. Pokiaľ som mala int. od orange, bolo všetko v poriadku... ???
0 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Želám pekný deň. Cez aký prehliadač sa pripájaš : Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox , Opera? Ak máš nainštalovaných viac, skús sa v čase chyby pripojiť cez iný. Gmail máva občas aj poruchu.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Hmm,, podľa mňa ak nemáš žiadnu "háveď" (preskenuj PC s antivírusom prípadne s MBAM-om) v PC tak asi bude zle nastavený firewall v PC, prípadne bude zle nakonfigurovaný router...
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

zdenka131 Pozri príspevok
Želám pekný deň. Cez aký prehliadač sa pripájaš : Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox , Opera? Ak máš nainštalovaných viac, skús sa v čase chyby pripojiť cez iný. Gmail máva občas aj poruchu.
Zdravím, pripájam sa cez M. Firefox, ale skúšala som aj cez IE a nedarí sa.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zdravím, mpca, v PC mám antivír Avast. Nehlási nič, ovšem viem, že to nie je 100% Ale zdá sa mi, že v tom firewalle môže byť problém. Win. Defender stále hlási, že nemôže nájsť aktualizácie definícií. Vyskytla sa chyba:kód 0x80072 efd. A potom stále, že čas na pripojenie k serveru smtp.gmail.com vypšal. Pozrela som link od sondaw, je vynikajúci, vďaka, ale nech robím čokoľvek, nič nie je dobré. Pritom ten kód je presne o tom, že sa nedá pripojiť k serveru Je pravda, že tomu nerozumiem moc, lebo na NB len pracujem a využívam internet. Ďakujem každému za pomoc.
Naposledy upravil Valcake : 18.12.09 at 22:03
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Já už taky nemám žádný nápad, u sebe bych zkusila nastavit smtp svého poskytovalete, místo gmailu (musí se opravit v tom případě i port). Kdysi jsem měla podobný problém, zase opačný - musela jsem nastavit smtp.gmail.com, i když všude jinde mi fungoval jen můj poskytovatel. Za zkoušku ale nic nedáš, někde v tom připojení je prostě chyba
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Dívala jsem se i na stránku defenderu, v diskuzi se tam objevují problémy i u jiných lidí.
Zkus stáhnout aktualizace ručně a nainstalovat, třeba se doinstalováním aktualizací problém opraví
Zkus to z linku dole nebo tam na stránce z webu Stáhnout software

http://www.microsoft.com/cze/athome/...ns/200912.mspx
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Nainštalovala som Spyware Doctor a hlási mi 153 infikovaných položiek. Vôbec neviem, ja ako laik, čo s tým ďalej mám urobiť. Prosím, poraďte!
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Ahoj, je v tom programu možnost před smazáním udělat zálohu? Pokud je, tak ji udělej
Podívej se, co je to za položky, pokud jsou to tracking cookies, soubory v Temporary internet Files, soubory historie...tak je smaž
Pokud ti označil nějaký virus, trojana, spyware, malware...udělej hloubkovou kontrolu aktualizovaným antivirem, stáhni si MalwareBytes Antimalware
http://www.malwarebytes.org/mbam.php
Také nejdříve stáhni aktualizace, potom přejdi do nouzového režimu a udělej kontrolu celého PC (hloubkovou). Pokud programy něco najdou, dej souibory do karantény

Do nouzáku se dostaneš tak, že restartuješ PC a než se ti objeví logo Windows, několikrát stiskni klávesu F8 a vyber nouzový režim.
Pokud jsi tohle ještě nedělala tak se nelekni, ikony budou velké a nebudeš tam mít všechny programy ani usopořádanou plochu tak, jak jsi zvyklá.
Zpět se dostaneš opět restartem PC
Naposledy upravil sondaw : 19.12.09 at 01:35
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Dík moc. Skúsim to:
1. Spyware.Krown Bad Sites 6 inf.
2. Application Tracking Cookies 119
3. Adware Advertising 23
4. Hijacker Affiliated with Browser Hijack. 3
5. Adware .Comet cursor 2
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Smazala bych to, nejvíc tam máš tracking cookies (sledovací cookies), aplikace obtěžující reklamou...
Pokud je možnost zálohy, tak ji udělej, protože nevím umístění těch souborů, ale i kdyby se nacházely v aplikacích, které potřebuji, raději bych to smázla a program si nainstalovala z jiného zdroje.
Pokud nainstaluješ MalwareBytes, tak se ti integruje do kontextu pod pravým tlačítkem myši a můžeš si vždycky před instalací čehokoliv udělat nejdříve kontrolu toho souboru. Stejně tak to dělám s antivirem nebo Spybot Destroy
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ok. Díky moc, ale už len zajtra. Dnes mám hlavu ako sud. Ešte by som poprosila rozpísať /ak sa dá/ pre totál.laika. . Prajem dobrú noc a ešte raz dík za ochotu, moc si to cením.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Napiš přesně co potřebuješ
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Prešiel som niekoľko fór, kde sa píše o podobnom probléme. Je jednoznačné, že v tomto kroku je potrebné resetovať nastavenie proxy servera, pretože niektoré škodlivé súbory v tvojom systéme mohli spôsobiť prepísanie hodnoty nastavenia.

V tomto linku: http://translate.google.sk/translate...%3Dsk%26sa%3DG, nájdeš jednoduchý postup, ako resetovať nastavenie proxy servera, ale aj nie pozitívnu reakciu dalšieho užívateľa. Ale za pokus to stojí, pretože ak sa neobnoví Defender, problém s gmailom bude zrejme pretrvávať.


Doplnenie: Pretože ten preklad do slovenčiny je trošku neohrabaný, ten postup upresňujem:

1. Kliknite na tlačidlo "Štart", kliknite na tlačidlo "Všetky programy", a kliknite na "príslušenstvo".
2. Pravým kliknite na "Príkazový riadok" Spustiť ako správca ". Ak budete vyzvaní na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo potvrďte akciu.
3. Vlož text "netsh WinHTTP reset proxy" (bez úvodzoviek) na príkazovom riadku a stlačte Enter.
4. Skúste aktualizáciu znova.
Naposledy upravil domenico.office : 19.12.09 at 09:19
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Skúsila som to a vytvoril sa mi ďalší riadok
Direct access /no proxy server/ ...a pod tým ďalší riadok.
C: Windows /system 32/
jedna banálna otázočka: ako, kde aktualizovať, prosím
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Ahoj, myslí tím zřejmě, jak provedeš první 3 body, tak znovu zkusit aktualizaci, která nefungovala - Defenderu
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Ok. Trefa. Vravím, že som úplný laik a učím sa len a len s Vašou pomocou. Dík
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Není za co, každý z nás někdy začínal
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Štart...Ovládací panel...Windows Defender... malá šípka v pravo... a ostatné je asi jasné zo sreenu.
screen.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať