Zavrieť

Porady

Zamestnanie vrátničky - upratovačky

Ahojte,
potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    henywow Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem
    Ty sa pýtaš, ja sa pýtam. Prečo?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    henywow Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebujem zamestnat vratnika - upratovaca na strazenie + upratovanie sportovej haly. potrebujem aby bol v hale rano na dve hodiny a potom az podvecer na cca 2-6 hodin denne (zalezi od vytazenia). do tyzdna je to spolu cca do 40 hodin. Viete poradit ako by to bolo najlepsie riesit. Ci musi byt TPP alebo VPP alebo dohoda. Ak by bolo treba prijal by som aj dvoch (ak to ma byt TPP tak urcite nie). Dakujem
    Môžeš to riešiť DOPČ, zamestnanec neplatí odvody, zamestnáv. len do SP, G a ÚP, alebo na skrátený pracovný čas, tu sa už odvody odvádzajú za obidvoch.

    henywow je offline (nepripojený) henywow

    henywow
    Danila Pozri príspevok
    Ty sa pýtaš, ja sa pýtam. Prečo?
    bo neviem ci najdem niekoho kto by bol ochotny chodit do prace kazdy den (aj soboty aj nedele)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    henywow Pozri príspevok
    bo neviem ci najdem niekoho kto by bol ochotny chodit do prace kazdy den (aj soboty aj nedele)
    Ak chces niekoho zamestnat na TPP tak, aby chodil do prace kazdy den aj cez vikend, tak musis tych zamestnancov prijat 2.
    Zo zakona nie je mozne pracovat kazdy den v tyzdni.

    Idealne by bolo vytvorit 2 pracovne miesta na 5- 6 hodinovy pracovny uvazok. Mas aj zastupovanie a aj vies rozdelit tu pracu tak, ze kazdy z nich ma minimalne 2 dni v tyzdni volne.
    Tie miesta by mohli vykonavat napr. aj ciastocni invalidi (urcite by sa mnohi potesili, praca sa im hlada tazko).
    Naplanovat zmeny by uz nebol taky problem .

    henywow je offline (nepripojený) henywow

    henywow
    ivka70 Pozri príspevok
    Ak chces niekoho zamestnat na TPP tak, aby chodil do prace kazdy den aj cez vikend, tak musis tych zamestnancov prijat 2.
    Zo zakona nie je mozne pracovat kazdy den v tyzdni.

    Idealne by bolo vytvorit 2 pracovne miesta na 5- 6 hodinovy pracovny uvazok. Mas aj zastupovanie a aj vies rozdelit tu pracu tak, ze kazdy z nich ma minimalne 2 dni v tyzdni volne.
    Tie miesta by mohli vykonavat napr. aj ciastocni invalidi (urcite by sa mnohi potesili, praca sa im hlada tazko).
    Naplanovat zmeny by uz nebol taky problem .
    jj s myslienku invalidov som mal uz v hlave. vdaka

    Zamestnanie vrátničky - upratovačky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.