Zavrieť

Porady

otvorenie disco baru a reštaurácie

Poradí mi niekto čo všetko potrebujem k priloženiu žiadosti o otvorenie živnosti na prevádzkovanie disco baru a reštaurácie. A o akú živnosť mám žiadať?? je to pohostinská činnosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

    BLINDSIDE
    V podstate nepotrebuješ nič, ale zároveň všetko: Nebudem vypisovať papierovačky to si zistíš aj sama.

    Skôr si polož otázky:

    1, koho v tom regióne poznáš, aby Ti vedel vyhoveť Tvojmu návrhu na
    povolenie prevádzky v danom mestskom zastupiteľstve.

    2, prečo živnosť ? Jednoznačne s.r.o

    3, myslím si, že si robíš srandu s touto otázkou lebo každý súdny človek vie,
    že tanečné kluby nemá každý kto si položí otázku na porada.sk

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Tak asi som výnimka v tom veľkom vreci do ktorého sa všetky disco bary hádžu. Zistiť si to môžem, ale nie v noci a cez víkend ale dakujem, zamyslím sa nad svojou súdnosťou.
    PS. chcela som vedieť názov činnosti, kde si to zistím, viem tiež, ale porada slúži aj takýmto ako som ja, nie?

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Ešte by ma zaujímalo prečo s.r.o.? Niežeby som mala problém so spoločneskou zmluvou, len ma zaujíma tvoj názor. Viem, že sro ručí len svojim majetkom, ale zase má podvojné účtovníctvo, za kt. si účtovnícke firmy účtujú viac ako za jednoduché účto, ktoré by som viedla ako fyzická osoba.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    BLINDSIDE Pozri príspevok
    2, prečo živnosť ? Jednoznačne s.r.o
    Nie je pre kazdeho podnikatela vyhodne hned zakladat sro, hlavne ak je to novopodnikatel a nema velku predstavu o podnikani, nevie, ako sa mu bude darit a pod. Aj zvinost ma svoje klady, a niektorym podnikatelom sa vyslovene neoplati podnikat na sro (z roznych hladisk).

    Nechcem o tomto polemizovat, aby sa tema nezviezla inym smerom. Len ma zaujalo, s akou jednoznacnostou si to konstatoval.

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Lianka Pozri príspevok
    Nie je pre kazdeho podnikatela vyhodne hned zakladat sro, hlavne ak je to novopodnikatel a nema velku predstavu o podnikani, nevie, ako sa mu bude darit a pod. Aj zvinost ma svoje klady, a niektorym podnikatelom sa vyslovene neoplati podnikat na sro (z roznych hladisk).

    Nechcem o tomto polemizovat, aby sa tema nezviezla inym smerom. Len ma zaujalo, s akou jednoznacnostou si to konstatoval.
    Práve pre tú jednoznačnosť, aj mňa veľmi zaujíma odpoveď, že prečo s.r.o.

    otvorenie disco baru a reštaurácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.