Zavrieť

Porady

Pedagogický poradca

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať do akej triedy sú na školách zaradení pedagogický poradcovia, keď majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a čo je úlohou ich činnosti. Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ninla je offline (nepripojený) ninla

    ninla
    ninla Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať do akej triedy sú na školách zaradení pedagogický poradcovia, keď majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a čo je úlohou ich činnosti. Ďakujem za odpovede
    Sabadka mohla by si odpísať ak vieš niečo? Mám to pre kamarátku, ďakujem. Nina

    tímea19 je offline (nepripojený) tímea19

    tímea19
    jaros5 Pozri príspevok
    Myslíš výchovných poradcov ?
    podľa nového zákona existuje pedagogický poradca,ale to sa týka pedagógov a nie žiakov!!!

    ninla je offline (nepripojený) ninla

    ninla
    tímea19 Pozri príspevok
    podľa nového zákona existuje pedagogický poradca,ale to sa týka pedagógov a nie žiakov!!!
    Ďakujem, mohli by Ste mi poradiť, kde sa známa môže dočítať o tom viac?

    tímea19 je offline (nepripojený) tímea19

    tímea19
    ninla Pozri príspevok
    Ďakujem, mohli by Ste mi poradiť, kde sa známa môže dočítať o tom viac?
    niečo v tom zmysle,kto má na starosti koordinovať karierový postup ostatných, ale bohužiaľ viac ani ja neviem,keď niečo zistím,dám vedieť,zatiaľ aj pre nás je to príliš hmlisté

    tímea19 je offline (nepripojený) tímea19

    tímea19
    ja!!,a dočítať o tom je dosť problematické,nič konkrétne nie je ani na stránkach krajských školských úradov,resp.ministerstva školstva,ale možno ona tam niečo nájde

    ninla je offline (nepripojený) ninla

    ninla
    tímea19 Pozri príspevok
    ja!!,a dočítať o tom je dosť problematické,nič konkrétne nie je ani na stránkach krajských školských úradov,resp.ministerstva školstva,ale možno ona tam niečo nájde
    Ďakujem Vám aj takto za radu, budem rada ak potom ešte napíšete.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    ninla Pozri príspevok
    Ďakujem Vám aj takto za radu, budem rada ak potom ešte napíšete.
    Prešla som celú 437/2009 aj 317/2009 ale o pozícii pedagogický poradca v týchto dvoch zákonoch ani srnka netuší. Skús sa pozrieť ešte na stránke www.minedu.sk na pravej lište sú nové zákony, možno nájdeš niečo v kontinuálnom vzdelávaní ak mi to ešte dobre myslí tak je to 445/2009, ale na 100% nie som si istá, ak by som sa s niečím takým stretla ozvem sa ti.

    ninla je offline (nepripojený) ninla

    ninla
    Sabadka Pozri príspevok
    Prešla som celú 437/2009 aj 317/2009 ale o pozícii pedagogický poradca v týchto dvoch zákonoch ani srnka netuší. Skús sa pozrieť ešte na stránke www.minedu.sk na pravej lište sú nové zákony, možno nájdeš niečo v kontinuálnom vzdelávaní ak mi to ešte dobre myslí tak je to 445/2009, ale na 100% nie som si istá, ak by som sa s niečím takým stretla ozvem sa ti.
    Ďakujem si veľmi šikovná, že si prešla celý ten zákon :-) Áno skúsim pozrieť na minedu. Ďakujem budem trpezlivo čakať na ďalší Tvoj príspevok ohľadom tejto témy. A prajem Tebe i ostatným krásne Vianoce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.