Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Ak sa jedna o integrovane GPS, tak je to slabota. Mizerny prijem, velke spotreba energie. Na obcasne navigovanie sa to da pouzit, ale jedine s autonabijackou.

    Vstavany Nokia maps (Ovi) su platene, v neaktivovanej verzie nefunguje navigacia, len ukazovanie aktualnej pozicie!

    simo23 je offline (nepripojený) simo23

    simo23
    TomasHC Pozri príspevok
    Ak sa jedna o integrovane GPS, tak je to slabota. Mizerny prijem, velke spotreba energie. Na obcasne navigovanie sa to da pouzit, ale jedine s autonabijackou.

    Vstavany Nokia maps (Ovi) su platene, v neaktivovanej verzie nefunguje navigacia, len ukazovanie aktualnej pozicie!
    TomasHC nemas pravdu. Mal som N95 a v nej Tom Toma a islo to perfektne.....

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    simo23 Pozri príspevok
    TomasHC nemas pravdu. Mal som N95 a v nej Tom Toma a islo to perfektne.....
    Skusal si to porovnat s externym GPS bluetooth modulom? Ja ano a je to 1000 a 1 !

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Ja som na N95 skusal NokiaMaps, TomTom, Navigator a este aj nejake dalsie a ziadny problem. Fungovalo bez problemov. Jasne ze profi vodic by to asi vyhodil oknom, ale na obcasnu navigaciu vyhovujuce (clovek sa tak ci tak radsej spolahne na vlastne oci a znacenie :-).
    A rozdiel 1000 a 1 asi tazko, snad tak 100 a 40

    simo23 je offline (nepripojený) simo23

    simo23
    pistik71 suhlasim s tebou.Tiez som bol s tym spokojny.Teraz mam N96 ale Tom Toma sa mi nepodarilo rozbehat.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    simo23 Pozri príspevok
    pistik71 suhlasim s tebou.Tiez som bol s tym spokojny.Teraz mam N96 ale Tom Toma sa mi nepodarilo rozbehat.
    Tak naco sa kua pytas, ked si bol spokojny?!?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    simo23 Pozri príspevok
    TomasHC teba sa niekto nieco pyta?Ja som dal otazku na ludi co maju ten mobil!
    Noooo, podla pravdy, pytal si sa Ty...

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    faster Pozri príspevok
    ja mam N96 a skusal som gps je to v pohode ak si cracknes ovi maps tak je to pohodicka
    a k čomu je ten crack???:-) varí ta navigácia bude funkčná???

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    crack pozri : http://en.wikipedia.org/wiki/Software_cracking

    v podstate a velmi zjednodusene je to prelomenie autorskej ochrany programu... A z plateneho softu mas nelegalnu free kopiu.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ja viem, čo je crack, a tá aplikacia nie je platená, platená je len navigácia...to si mal na mysli? pošli mi sukromne link na ten crack, rad by som to videl či ta navigácia bude fungovať:-)..máš hacknutý fon?

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    no veru nie, aspoň nie tie čo su na Symbian...a nevidím aj zmysel cracknutia, lebo hlasová navigácia sa predáva samostatne.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    TomasHC Pozri príspevok
    Pokial viem, tak GoogleMaps (OVI) sa nedali cracknut.
    ja som zas prave asi pred nejakym mesiacom zachytil info ze uz ich niekto crackol, ale fakt netusim kde tu info hladat... Takze som v tom, ze sa daju. Ale na nete sa popise kadeco, tak neviem...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.