Zavrieť

Porady

skype

Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    Môžeš si dať stav ako neviditeľný. V tom prípade ťa budú ostatní vidieť ako off line, ale Ty budeš mať svojich priateľov ako on line, teda budeš vidieť kto všetko je prihlásený.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Jenže jestli to dobře chápu, on chce být online jen pro vybrané kontakty a pro ostatní neviditelný, což podle mne nejde. Pokud nastavím stav neviditelný, tak ho mám pro všechny své kontakty, které na skypu mám, tedy všichni mne mají jako Neviditelný

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Lilu1 Pozri príspevok
    Môžeš si dať stav ako neviditeľný. V tom prípade ťa budú ostatní vidieť ako off line, ale Ty budeš mať svojich priateľov ako on line, teda budeš vidieť kto všetko je prihlásený.
    To uz mam nastavene, len som chcel aby niektore kontakty videli, ze som online, lebo teraz vidim len ja kedy sa prihlasia/odhlasia ale oni nie, nedalo by sa nejako upravit nastavenie programu? Ale neviem ci skype je open source. Poradte.

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Myslím, že se to opravdu nedá, jediná možnost je, že ty se sám ozveš, když se přihlásí z kontaktů někdo, s kým chceš komunikovat

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    To uz mam nastavene, len som chcel aby niektore kontakty videli, ze som online, lebo teraz vidim len ja kedy sa prihlasia/odhlasia ale oni nie, nedalo by sa nejako upravit nastavenie programu? Ale neviem ci skype je open source. Poradte.
    Myslis, ze keby to bolo open source, takze to zvladnes ?

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    sondaw Pozri príspevok
    Myslím, že se to opravdu nedá, jediná možnost je, že ty se sám ozveš, když se přihlásí z kontaktů někdo, s kým chceš komunikovat
    Ano aj to je riesenie ale pokial s tym kontaktom hned nechces komunikovat tak si neviem predstavit, ze by som manualne kazdemu oznamoval, ze som online.

    Ja by som im aj napisal na podporu ku skypu ale neviem dobre po anglicky takze nic s toho. Ale ak by sa niekto toho ujal, tak by som mu bol velmi vdacny. Myslim, ze nastavenie stavu osobitne pre kazdy kontakt je vyborna vec, ak nechces aby ta jeden alebo viac kontaktov videlo online tak jednoducho nastavis stav na neviditelny a ostatny ta vydia ako online

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Fero11 Pozri príspevok
    Myslis, ze keby to bolo open source, takze to zvladnes ?
    Nie to si nemyslim, ale aspon by sa mohol ten program upravovat, a hadam by mi s tym uz niekto pomohol.
    Naposledy upravil Lukáš 142 : 28.12.09 at 10:21

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Nerozumím, pokud jsem neviditelná a přihlásí se někdo, s kým si chci povídat, tak mu to oznámím i to, že jsem neviditná a proč. Nepředpokládám, že si současně píšeš s 10 lidmi ze svého kontakt listu, nemusíš tedy všem extra psát, že jsi i za stavu Neviditelný online. Potom by ztrácelo tvoje nastavení smysl a můžeš být klidně online. A pokud je mezi nimi jeden, dva na které zrovna nemám náladu nebo čas, napíšu jim to rovnou a je to vyřešeno. Myslím, že ani znalost anglického jazyka by ti moc platná nebyla, Skype má prostě tohle nastavení a podle toho je třeba se zařídit.
    Jinak osobně to neřeším, jsem online a pokud s někým nemám čas komunikovat, tak mu to klidně napíši

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    myslim si, ze nieje potrebne to riesit ako tu uz bolo spomenute od sondaw.
    A keby si chcel toto co hovoris ty, tak nastavovat vzdy pre koho mam byt online, pre koho offline, pre koho busy atd ..... ked ma niekto v kontaktoch 200-300 userov fuuuu
    A myslim si, ze aj tak by sa tym nic nevyriesilo

    frederyka je offline (nepripojený) frederyka

    frederyka
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.
    Nechceš byť viditeľný pre daný kontakt, môžeš danú osobu zablokovať, alebo odobrať z kontaktov

    jobobe je offline (nepripojený) jobobe

    Priateľ jobobe
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Potreboval by som poradit ako mam nastavit na skype aby sa moj stav teda ze som online zobrazoval len kontaktom ktore urcim ja a pre ostatnych nech som neviditelny. Dik za odpoved.
    Funkciu, o ktorú máš záujem je možná v ICQ, Mirande, QIP

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Souhlasím, Miranda ji má, můžeš viditelnost nastavit pro jednotlivé kontakty. Neuváděla jsem ji proto, že se ptal konkrétně na Skype

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    frederyka Pozri príspevok
    Nechceš byť viditeľný pre daný kontakt, môžeš danú osobu zablokovať, alebo odobrať z kontaktov
    Ano aj to je moznost, ale ak by som to urobil (zablokoval daneho usera) tak ak by so mnou chcel komunikovat tak by mu vypisalo ze je blokovany a to nechcem, ja som chcel len aby mu ukazalo, ze som offline.

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Fero11 Pozri príspevok
    myslim si, ze nieje potrebne to riesit ako tu uz bolo spomenute od sondaw.
    A keby si chcel toto co hovoris ty, tak nastavovat vzdy pre koho mam byt online, pre koho offline, pre koho busy atd ..... ked ma niekto v kontaktoch 200-300 userov fuuuu
    A myslim si, ze aj tak by sa tym nic nevyriesilo
    Ak mam v kontaktoch 200-300 userov a napr. nechcem aby piati videli, ze som sa prihlasil tak jednoducho by som pre tych piatich nastavil stav ze som offline prip. neviditelny a dalsich 295 userov nemusim riesit. skoda, ze to skype nema v nastaveniach. Pokial to ICQ, Mirande, QIP podporuje, nemyslim ze by to bolo problem dat aj do skypu. Ale pokial sa im nikto neoziva, nemaju preco to tam dat.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Ak mam v kontaktoch 200-300 userov a napr. nechcem aby piati videli, ze som sa prihlasil tak jednoducho by som pre tych piatich nastavil stav ze som offline prip. neviditelny a dalsich 295 userov nemusim riesit. skoda, ze to skype nema v nastaveniach. Pokial to ICQ, Mirande, QIP podporuje, nemyslim ze by to bolo problem dat aj do skypu. Ale pokial sa im nikto neoziva, nemaju preco to tam dat.
    Čítala som na viacerých fórach, že už pár rokov o túto funkciu žiadajú viacerí používatelia... ale žiaľ zatiaľ to v Skype nie je možné.

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Blankake Pozri príspevok
    Čítala som na viacerých fórach, že už pár rokov o túto funkciu žiadajú viacerí používatelia... ale žiaľ zatiaľ to v Skype nie je možné.
    takze si musim pockat cca. 3 az 5 rokov a mozno sa dockam

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    takze si musim pockat cca. 3 az 5 rokov a mozno sa dockam
    Nechápem, prečo Skype túto funkciu ignoruje, keď je o ňu záujem...viacerí by to uvítali...

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Blankake Pozri príspevok
    Nechápem, prečo Skype túto funkciu ignoruje, keď je o ňu záujem...viacerí by to uvítali...
    no uvidime, ked teraz uz skype nevlastni eBay tak mozno sa nieco pohne dopredu

    nieco viac k predaju skypu http://branorac.sk/ebay-sa-zbavil-skype/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.