Zavrieť

Porady

porada blbne

V tomto case mi dost blbne porada. Kym nacita prispevok, tak to trva niekolko sekund, viac ako 10s ak chcem odpovedat, tak pri odoslani obcas vyskoci skript na stiahnutie. Jednoducho vidim, ze niekde je problem
Som sam ??
Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nie, nie si sám a to lekvárové tempo ma poriadne vytáča. Zmizli mi dva príspevky a nemám trpezlivosť ich písať znovu. Takže taká je dnes Porada v mojom počítači.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Aj porada si potrebuje oddýchnuť
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Stejně jako u Petry, zmizely mi rozepsané příspěvky, další nešly zobrazit, stránka se načítá hrozně dlouho nebo se objeví chyba a vůbec se nepřipojím
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Fero11 Pozri príspevok
V tomto case mi dost blbne porada. Kym nacita prispevok, tak to trva niekolko sekund, viac ako 10s ak chcem odpovedat, tak pri odoslani obcas vyskoci skript na stiahnutie. Jednoducho vidim, ze niekde je problem
Som sam ??
Nie si sám, tu je Richardova odpoveď v téme Ohlasy:
http://www.porada.sk/1241571-post71.html
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

tuta Pozri príspevok
Aj porada si potrebuje oddýchnuť
To je dobré vysvetlenie Len máme smolu, že my sme si cez sviatky oddýchli a ona chce práve teraz oddychovať!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Olice Pozri príspevok
Nie si sám, tu je Richardova odpoveď v téme Ohlasy:
http://www.porada.sk/1241571-post71.html
Ani mi ten príspevok neotvorilo, ide to ako v lete na saniach, radšej odtiaľto odchádzam, keď sa zvýši rýchlosť, potom sa sem môžem vrátiť. Na slimačie tempo nie som stavaná
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Poraďáci! Takže od 22:00 Porada už maká na plné obrátky.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja som vždy trpezlivá, keď sú nejaké problémy s Poradou. Všimla som si, že včera pomenej načitávala stránky, ale nerobila som z toho bububu. Stáva sa to a treba to rešpektovať a nerozčuľovať sa hneď.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

michelle84 Pozri príspevok
Ja som vždy trpezlivá, keď sú nejaké problémy s Poradou. Všimla som si, že včera pomenej načitávala stránky, ale nerobila som z toho bububu. Stáva sa to a treba to rešpektovať a nerozčuľovať sa hneď.
A rozčuľoval sa niekto? Myslím si, že sme to iba konštatovali a nikde som nečítala žiadne nadávky alebo niečo podobné.
0 0
tomas67 tomas67

tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

Mne zasa nejde zobraziť podpis.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

tomas67 Pozri príspevok
Mne zasa nejde zobraziť podpis.
Niekde som čítala, že svoj podpis vidíš, keď máš 1000 príspevkov
Naposledy upravil frederyka : 29.12.09 at 15:35
0 0
tomas67 tomas67

tomas67 je offline (nepripojený) tomas67

Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

tomas67 Pozri príspevok
Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie
svoj podpis nevidíš. Zistíš, až napíšeš 1000 príspevkov.

Pozri sa, koľko príspevkov majú členovia, ktorým vidíš podpisy
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
tomas67 Pozri príspevok
Hm..., ale ja podpisy iných vidím, ale svoj nie
Až keď budeš mať 1000 príspevkov potom sa ti tam objaví tvoj podpis. Zatiaľ máš iba 94.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
wagner Pozri príspevok
A rozčuľoval sa niekto? Myslím si, že sme to iba konštatovali a nikde som nečítala žiadne nadávky alebo niečo podobné.
Nemáš pravdu, ja som sa rozčuľovala a aj nadávala - doma za monitorom.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

O podpise tu uz bola rec, ja som sa stazoval ze moj super podpis nieje vidiet a bolo mi napisane, ze admin to upravil tak, ze podpis sa zobrazi len v prvom prispevku v jednom vlakne (to preto lebo ludia si do podpisov davali rozne obrazky, flashe atd .... a cele forum bolo rusive a neprehladne).
To bol dobry napad, ale ja svoj podpis vidim tiez nejak zvlastne, jednoducho v nejakych vlaknach je viac krat a niekedy nieje v prvom prispevku.
Neriesim to, ale aj tak moj podpis berte vazne
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Nielen stranka porada.sk bola problemova.
Pocas Vianoc som povolil "slavnej" firme ..., aby sa nainstalovali najnovsie zaplaty pre operacny system.
Vysledok: nefunkcne otvaranie akychkolvek stranok.
Komunikoval som vcera a dnes s dodavatelom internetoveho pripojenia a dodavatelom antivirusu.
Vysledok komunikacie: zblbnute nastavenie firewallu skoro s istotou sposobene prave instalaciou najnovsich zaplat.
Chyba odstranena rucnym zasahom do pravidiel firewallu.
Neodporucam aplikovat takuto liecbu, ak nie ste oboznameni s touto problematikou.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fero11 Pozri príspevok
O podpise tu uz bola rec, ja som sa stazoval ze moj super podpis nieje vidiet a bolo mi napisane, ze admin to upravil tak, ze podpis sa zobrazi len v prvom prispevku v jednom vlakne (to preto lebo ludia si do podpisov davali rozne obrazky, flashe atd .... a cele forum bolo rusive a neprehladne).
To bol dobry napad, ale ja svoj podpis vidim tiez nejak zvlastne, jednoducho v nejakych vlaknach je viac krat a niekedy nieje v prvom prispevku.
Neriesim to, ale aj tak moj podpis berte vazne
Keď sme pri podpise, ja ten Tvoj beriem smrteľne vážne. Ani tak veľa nežiadaš. Sľubujem, že Ťa voliť nebudem a v tom Ti rada vyhoviem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tomas67 Pozri príspevok
Mne zasa nejde zobraziť podpis.
http://www.porada.sk/t126372-odkaz-v-podpise.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Melnick Pozri príspevok
Nemáš pravdu, ja som sa rozčuľovala a aj nadávala - doma za monitorom.
Ale na Porade si čušala, tak teraz mám Ti to veriť alebo nie? Há?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať