Zavrieť

Porady

Radiátory

Ahojte poraďáci,
chcela by som sa spýtať, čo dávate do radiátorov aby Vám v zime nezamrzla voda v nich, keď ich nejakú dobu nepoužívate.
Ja som v obchode našla len Topeko, ale to je len proti hrdzaveniu.
Možno je aj niečo lepšie a účinnejšie.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pohodový deň. Skús pozrieť túto stránku : http://www.phaqua.sk/

    bocan111 je offline (nepripojený) bocan111

    bocan111
    spolahlive riesenie a riesenie zadarmo, pripadne za par korun je take, ze treba najst znameho, pripadne sa ist normalne dohodnut do autoservisu....menia tam aj chladiace zmesy a stare likviduju, treba si dohodnut, ze vam tuto zmes staru budu odkladat /pripadne oni uz vzdy urcite maju nejaku staru v sudoch/ no a potom tuto zmes naliat do systemu kurenia, samozrejme tieto chladiace zmesy su miesane vacsinou na -40°C a podlatoho odpustit zo systemu tolko vody, aby ste to potom po namiesani mali na tych -30°C...pripadne vypustit system cely, v sude si to namiesat na pozadovanu teplotu, skontrolovat meracikom a napustit....a mate zmes, ktora je aj na hlinikove radiatory /auta maju hlinikovu hlavu/ a aj na ocelove /ocelovy blok motora/...to len keby nejaky mudrlant zacal vyvyjat teorie...ja tak fungujem na chate uz niekolko rokov a maximalna pohoda, bez stresu a starosti :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.