Zavrieť

Porady

Canon Pixma MP190...help plz

zdravim,mam tento problem,k uvedenemu zariadeniu by som potreboval instalacne cd ,musel som preinstalovat Win,keby niekto mal tento typ a bol tak dobry ze by obraz CD upol niekde napr:rapidshare a tak, bol by som bol velmi vdacny,mam svoje cd poskodene a darmo stahujem soft aj drivery zo stranky canonu neviem to poriadne rozbehat a predtym to fungovalo perfektne. vopred vdaka Vulxy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Pripojim sa aj ja sem, aby som nezakladal zbytocne podobne vlaknu. Stiahol som ovladace pre Canon Selpy CP 510 pre W Vista. Instaloval, instalacia prebehla OK, ziadna chybova hlaska, ale tlaciaren neviem najst v zozname tlaciarni a nejde ovladat cez NB.. Co s tym?? Dakujem za rady

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    maurer2 Pozri príspevok
    stiahni si ovladace zo stranky vyrobcu to je najlepsie skus tu http://software.canon-europe.com/sof...53_0010639.asp
    to uz som vsetko skusil ale nepracuje to korektne,vsetko sa zda ze je v poriadku ale chcem skenovat a hlaska ze nemam nainstalovane drivery,vypnem program zapnem a uz skenuje,a taketo veci mi robi.jedine co funguje poriadne je tlac ,scan aj copy hapruju,ked som to mal instalovane z original cd slpalo v poriadku preto by som rad keby mi niekto poslal to cd image.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    vulxy Pozri príspevok
    to uz som vsetko skusil ale nepracuje to korektne,vsetko sa zda ze je v poriadku ale chcem skenovat a hlaska ze nemam nainstalovane drivery,vypnem program zapnem a uz skenuje,a taketo veci mi robi.jedine co funguje poriadne je tlac ,scan aj copy hapruju,ked som to mal instalovane z original cd slpalo v poriadku preto by som rad keby mi niekto poslal to cd image.
    Ja ti síce priamo nepomôžem, ale poradím ti inak.

    Skús sa spýtať u predajcu, či nemá taký model a ak by mal, či by nebol taký ochotný a prekopíroval to inštalačné CD.

    Alebo ak neide hora k Mohamedovi, tak musí Mohamed k hore...

    Vidím, že tu asi nikto nemá taký model fotoaparátu. Tak skús naopak, nájdi si inzeráty, kde niekto predáva ten model a skús toho poprosiť, či by ti neurobil kópiu CD.

    Napr. tento človek kúpil tento model 16.12.2009:

    http://www.pcsforum.sk/viewtopic.php...=17391&start=0

    a aj na ebay-i som videl pár inzerátov, čo predávali MP190.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Chobot Pozri príspevok

    Skús sa spýtať u predajcu, či nemá taký model a ak by mal, či by nebol taký ochotný a prekopíroval to inštalačné CD.
    jasne ze sa pojdem spytat ,ale nahodou to niekto moze mat poruke

    maurer2 je offline (nepripojený) maurer2

    maurer2
    velakrat je najveci problem medzi KLAVESNICOU a STOLICKOU su tam inak vsetky drivery len treba hladat troska

    Canon Pixma MP190...help plz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.