Zavrieť

Porady

Koniec roka

Ahojte chcem sa spýtať vie mi niekto poradiť prosím čo vlastne na konci roka robím na registračnej pokladni. Podľa mňa sa spraví iba mesačná uzávierka a potom začnem už normálne v januári blokovať alebo sa mýlim? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    už čoskoro mamičkou :) andrea palcova
    Áno, urobí sa len mesačná uzávierka. Len netreba zabudnúť na to, že V zmysle zákona č.659/2007 z.z. a doplnkou č.70/2008 z.z. č.270/2008 z.z. zaniká dňom 1.1.2010 povinnosť používateľa registračnej pokladne zobrazovať ceny tovarov a služieb v duálnej mene (v eurách a prepočet na koruny). Od uvedeného dátumu je povinnosť v zmysle zákona zobrazovať ceny tovarov a služieb už len v eurách. Duálne zobrazovanie cien tovarov a služieb cez registračnú pokladňu sa v zmysle zákona môže ponechať (na báze dobrovoľnosti, nie povinnosti) najneskôr do 30.06.2010. Vypnutím duálneho zobrazovanie nielen dodržíte zákon, ale aj ušetríte na páskach do pokladní Preto by som možno rozmýšľala nad servisným zásahom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.