Zavrieť

Porady

Ahojte všetci poraďáci!

Ahoj všetkým,

niekoľko mesiacov si vás už čítam a našla som si v PORADE aj niekoľko zaujímavých rád, ešte sa tu budem musieť viac zorientovať, po zaregistrovaní to pôjde hádam ľahšie.

Niečo o mne: Som na MD už piaty rok, teraz už s drukým dieťatkom, predtým som sa tak trošku venovala aj účtovníctvu a ako hobby učím angličtinu najmenších. Rada by som sa zdokonalila v účtovníctve, chcela by som absolvovať nejaké kurzy vo februári, pretože sa považujem za začiatočníka (predtým som len trochu pričuchla vrámci veľkej firmy aj k účtovníctvu, no viac ako 5 rokov som sa tomu nevenovala vôbec). Zatiaľ dávam dokopy JÚ manželovi, no mám kopec otázok, tak verím, že kurz pomôže...no a samozrejme aj rady z PORADY :-)
Rada by som viedla JÚ a neskôr aj PÚ externe klientom, aby som mohla čo najdlhšie pracovať z domu.
Okrem toho rada čítam, v angličtine aj v slovenčine, sem-tam niečo pekné uháčkujem svojej malej princeznej, ale na to mám už dosť málo času, robila som donedávna tvorivé dielničky pre deti predškolského veku... No a zvyknem svojim hladošom aj chutne vypekať.

Zatiaľ toľko o mne.
Teším sa na výmenu informácií.

PF 2010 všetkým "poraďákom"!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smia je offline (nepripojený) smia

    smia
    Ďakujem za privítanie.

    Odkaz pre KATARÍNU...súkromnú správu som dostala. ale nemôžem odpísať hneď, až po piatich dňoch od registrácie (divné pravidlo) a piatich príspevkoch (tento je druký)...tak o tri dni teda napíšem :-)

    Ahojte všetci poraďáci!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.