Zavrieť

Porady

kde ziskat kredity?

zdravim, nasiel uz niekto zoznam studii, za ktore bude mozne ziskat kredity?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Želám pohodový večer.
    Niektoré príklady aktivít, za ktoré budú môcť učitelia získať kredity:
    - autorstvo učebníc a učebných osnov umiestnenie na 1. – 3. mieste celoštátneho kola tvorby autorsky navrhnutých, akreditovaných a patentovaných učebných pomôcok, ktoré boli zaradené do výroby metodické publikácie pre pedagógov,
    - lektorská činnosť v kontinuálnom vzdelávaní pedagógov,
    - absolvovanie štátnej jazykovej skúšky.
    Úplné znenie koncepcie môžete nájsť na www.minedu.sk.

    pe.pe je offline (nepripojený) pe.pe

    optimista pe.pe
    treba sledovat stranky Metodickeho centra, viem ze je pripravenych cca 100 kurzov kontinualneho vzdelavania, vsetky druhy, avsak sa caka, zrejme, na vyjadrenie Akreditacnej rady.
    Takisto odporucam sledovat stranky vysokych skol, najma fakult s pedagogickym zameranim, napr. PdF UK. Maju pripraveny program kontinualneho vzdelavania v ramci Celozivotneho vzdelavania. Samozrejme, za primeranu financnu protihodnotu. Ked nieco konkretne objavim, dam vediet.
    Kazdopadne, ak sa prihlasujete na nejake skolenie, kurz, pytajte sa, ci je akreditovane! Aby sa vam nestalo, ze sa budete vzdelavat a ziaden kredit a o dva mesiace bude ten isty kurz uz akreditovany.
    Som tu novy, ale som tu velmi rad, velmi ste mi pomohli pri rieseni mnohych problemov!

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    pe.pe Pozri príspevok
    treba sledovat stranky Metodickeho centra, viem ze je pripravenych cca 100 kurzov kontinualneho vzdelavania, vsetky druhy, avsak sa caka, zrejme, na vyjadrenie Akreditacnej rady.
    Takisto odporucam sledovat stranky vysokych skol, najma fakult s pedagogickym zameranim, napr. PdF UK. Maju pripraveny program kontinualneho vzdelavania v ramci Celozivotneho vzdelavania. Samozrejme, za primeranu financnu protihodnotu. Ked nieco konkretne objavim, dam vediet.
    Kazdopadne, ak sa prihlasujete na nejake skolenie, kurz, pytajte sa, ci je akreditovane! Aby sa vam nestalo, ze sa budete vzdelavat a ziaden kredit a o dva mesiace bude ten isty kurz uz akreditovany.
    Som tu novy, ale som tu velmi rad, velmi ste mi pomohli pri rieseni mnohych problemov!
    Tak vitaj medzi nami, cíť sa tu ako doma a už teraz sa tešíme na tvoje príspevky.

    gerdusha je offline (nepripojený) gerdusha

    gerdusha

    aj ja sa tesim...na tie prispevky...

    sledujem uz rozne stranky a cakam na tie kurzy...tak uvidime...

    BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

    BABYstar
    Chcem poprosiť o radu, či za absolvovanie Univerzity tretieho veku na TUKE
    v Košiciach odbor psychológia dostaneme kredity.Ďakujem.
    Naposledy upravil BABYstar : 08.01.10 at 16:53

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    BABYstar Pozri príspevok
    Chcem poprosiť o radu, či absolvovanie Univerzity tretieho veku na TUKE
    v Košiciach odbor psychológia ,sa môže započítať do kreditov.Ďakujem.
    Želám pohodový večer. Podľa môjho názoru sa nezapočítava do kreditov. Cieľom UTV na Slovensku je ponúkať možnosti pre záujmové vzdelávanie starších ľudí bez kvalifikačného zámeru.

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    zdenka131 Pozri príspevok
    Želám pohodový večer. Podľa môjho názoru sa nezapočítava do kreditov. Cieľom UTV na Slovensku je ponúkať možnosti pre záujmové vzdelávanie starších ľudí bez kvalifikačného zámeru.
    Univerzita tretieho veku je záujmovo-vzdelávacia inštitúcia, nezapočítava sa do kreditov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.