Zavrieť

Porady

zivy plot zo zlateho dazdu

Myslite,ze by sa dal vytvarovat zivy plot zo ziveho dazdu? Prip.poradte nejaku strankz, kde je nejaky postup so zakladanim ziv.plotu z tejto rastliny.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Dá sa, pár som ich videl.
    Zlatý dážď - forsythia je nenáročný, čiže pri zakladaní netreba nič špeciálne. Rastliny by som sadil na 30 až 80 cm, podľa toho, ako rýchlo ho chcem mať zapojený a financií.
    Zvážil by som zakrytie textília+kôra/štrk proti prerastaniu buriny a kvôli lepšiemu hospodáreniu s vodou.
    Bolo by dobré použiť rastliny jednej odrody z jedného spoľahlivého zdroja, ak sa nedá, pomiešať rastliny z rôznych zdrojov /nie sadiť do radu z jednej predajne a potom z druhej/.
    Pri strihaní treba myslieť na to, ze kvitne na vlaňajších výhonoch, čiže optimálny postup rezu, hlavne po pár rokoch pestovania, bude po odkvitnutí zrezať hlbšie a nové výhony tvarovať počas roka na tvar, ktorý chceme.
    Držím palce.

    zivy plot zo zlateho dazdu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.