Zavrieť

Porady

Anglická kuchárka

Ahojte,
prosím Vás nevie niekto o nejakej knihe o anglickej kuchyni, pretože ju súrne potrebujem a na internete som žiadnu nenašla. Okrem Jamieho Olivera,Nigelly Lawson a Írskej kuchyne.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    patrika je offline (nepripojený) patrika

    patrika
    ja by som chcela skôr tradičnú anglickú kuchyňu, Gordon Ramsey a ostatní sú takí skôr moderní a je teda zaujímavé, že na Slovensku nevyšla žiadna anglická kuchárka.

    elaurie je offline (nepripojený) elaurie

    elaurie
    patrika Pozri príspevok
    ja by som chcela skôr tradičnú anglickú kuchyňu, Gordon Ramsey a ostatní sú takí skôr moderní a je teda zaujímavé, že na Slovensku nevyšla žiadna anglická kuchárka.
    To bude asi tým, že tradičná anglická kuchyňa je vo svete považovaná za nie príliš chutnú...

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    zadaj vyhľadávaču -traditional English cooking recipes-
    daj to strojne preložiť, dá sa to prečítať, nájdeš veľa "netradičných" receptov

    reku je offline (nepripojený) reku

    reku
    Ak si v Anglicku tak zajdi do nejakeho charity shopu a tam najdes naozaj skvosty knih. Ja mam odtial bylinkovu kucharku, nizkotucnu...ich typickou omackou je gravy, 2-3 zemiaky v celku, uvareny hrasok a mrkva a nejake dusene masko k tomu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.