Zavrieť

Porady

Poradte produkt

ahojte chcel by som radu , o co by mali ludia zaujem , nejaky produkt ktory by som objednal vo vacsom mnozstve zo zahranicia a tu predaval cez inzercie a pod.. nemusi to byt velky zisk..v minulosti som predaval pokrove kufriky a stresne nosice na lyze...kde zisk bol mozno 10euro na 1. no teraz ako pozeram neveim co by som mohol objednat o co maju ludia zaujem a je tu toho na SVK malo..nic velke prosim Vas..mam 2000eur DAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marian152 je offline (nepripojený) marian152

    marian152
    ...no a ešte ma napadlo. Mohol by si dovážať rozum...toho je na Slovensku stále málo...len neviem aká je jeho kúpna cena...ja osobne by som si kúpil...neviem či by si to predával na kilá alebo čo...alebo na IQ? Tak by som ešte chcel asi 20 IQ bodov...

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    marian152 Pozri príspevok
    ...no a ešte ma napadlo. Mohol by si dovážať rozum...toho je na Slovensku stále málo...len neviem aká je jeho kúpna cena...ja osobne by som si kúpil...neviem či by si to predával na kilá alebo čo...alebo na IQ? Tak by som ešte chcel asi 20 IQ bodov...
    pochádzam z obce, kde voľakedy predavali rozum - ak veľmi chceš, tak sa môžem popýtať, či ešte niekde nemajú nejaké zbytky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.