Zavrieť

Porady

Generovanie faktúr

V MRP WIn majú novú službu generovanie faktúr. Používa niekto túto funkciu, a načo vlastne slúži, zatiaľ som nezistila jej význam.Vlasta
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Nepoužívam, generovanie však slúži, ak periodicky sa opakujú pre toho istého odberateľa tie isté dodávky. Vieš to napr. využiť, ak v pravidelnom intervale, napr. mesačnom faktúruješ tomu istému odberateľovi za nájom, tiež aj tú istú sumu. Faktúry nemusíš ty zadávať ručne, automaticky sa ti po zadanom cykle vytvoria v knihe pohľadávok.
    Generovanie som ešte v programe neskúšala, pracuje však na princípe ako je generátor jázd v Knihe jázd, t. z. že pravidelne sa opakujúce jazdy si vygeneruješ a nemusíš ich zadávať.

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Marína Pozri príspevok
    Nepoužívam, generovanie však slúži, ak periodicky sa opakujú pre toho istého odberateľa tie isté dodávky. Vieš to napr. využiť, ak v pravidelnom intervale, napr. mesačnom faktúruješ tomu istému odberateľovi za nájom, tiež aj tú istú sumu. Faktúry nemusíš ty zadávať ručne, automaticky sa ti po zadanom cykle vytvoria v knihe pohľadávok.
    Generovanie som ešte v programe neskúšala, pracuje však na princípe ako je generátor jázd v Knihe jázd, t. z. že pravidelne sa opakujúce jazdy si vygeneruješ a nemusíš ich zadávať.
    Do teraz som sa s tým zabávala, zatiaľ mi to nefunguje, ale som to presne tak pochopila ako si mi to popísala. Na nájom pre 6 nájomcov sa mi to zíde. ďakujem

    renataton je offline (nepripojený) renataton

    renataton
    Prosím Vás poraďte mi niektopri zadávaní položiek faktúr sa mi nedá prejsť do druhého riadku, skúšam insert ale márne prešla som nastavenia a nič - som z toho zúfalá

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    renataton Pozri príspevok
    Prosím Vás poraďte mi niektopri zadávaní položiek faktúr sa mi nedá prejsť do druhého riadku, skúšam insert ale márne prešla som nastavenia a nič - som z toho zúfalá
    Vypíšeš položku v prvom riadku, enterom sa preklikáš do druhého riadku. Keď chceš vložiť riadok medzi už vypísané riadky, musíš stáť na vypísanom riadku, klávesou Ins vložíš nový riadok, ktorý bude pred už vypísaným. Dúfam, že som to napísala zrozumiteľne.

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Neviete mi poradiť akú chybu môžem robiť v tom generator
    faktur, lebo mi to nefunguje ani keď postupujem
    podľa pokynov MRP, ktoré som si vytlačila z ich www stránky

    skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

    skvrnka
    Beriem späť predchádzajúci dotaz, lebo po opakovanom
    vypnutí a zapnutí programu MRP mi to už funguje a vygenerovalo
    faktúry.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.