Zavrieť

Porady

Ako to funguje?

Som niekolko dni registrovana na porade a ked chcem ohodnotit prispevok, stale sa dozviem, ze to mozu len registrovani uzivatelia, stale rovnaky oznam sa mi vypise...ved registrovana som, kde je chyba????
Poradi mi niekto?

Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    margaretka71 Pozri príspevok
    Prečo keď pridám súhlas, vždy sa objaví "zrušiť môj súhlas" a pri iných súhlasoch s príspevkom toto nevidím, iba pri svojom súhlase?
    Tvoj súhlas si môžeš zrušiť sama, iný ti ho nemôže zrušiť, preto tam vidíš Zrušiť môj súhlas. Rovnako to majú všetci poraďáci, každý môže zrušiť len svoj súhlas. Chápeš?

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Všetky potrebné informácie sú: vpravo hore Obsluha, potom Návod (faq)

    TATRANPO je offline (nepripojený) TATRANPO

    TATRANPO
    Treba pochopit rozdiel medzi registraciou a prihlasenim.To znamena ze ak si registrovana tak to este neznamena ze si aj v tej chvili prihlasena.Cize najprv sa prihlas a potom mozes pisat kolko chces

    smia je offline (nepripojený) smia

    smia
    Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...

    Jarka, Zdenka...dakujem...tak konecne rozumne vysvetlenie...a dakujem za radu rychleho odpisania :-)
    Hadam uz nebudem dlho novacik :-)

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Nováčikovia majú určité obmedzenia na porade.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    U novýchčlenov sú isté obmedzenia - môžu pridať príspevok každú pol hodinu, po dosiahnutí určitého množstva príspevkov a niekoľkých dňoch registrácie toto obmedzenie zanikne, treba len počkať a chvíľu vydržať.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Ak nám ale chceš teraz niečo chytro dopísať, môžeš doplniť svoj posledný príspevok pomocou tlačítka "uprav".

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    smia Pozri príspevok
    Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...
    Musíš pár dní vydržať a prispievať a potom to pôjde. Nezúfaj! Uvidíš ako sa potešíš,keď raz klikneš a ocenenie ja tam!

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    smia Pozri príspevok
    Som registrovana a samozrejme aj prihlasena...pozrela som si aj obsluhu, ale uvedeny problem som aj tak nevyriesila...asi tu bude iny hacik...

    Jarka, Zdenka...dakujem...tak konecne rozumne vysvetlenie...a dakujem za radu rychleho odpisania :-)
    Hadam uz nebudem dlho novacik :-)
    Vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre. Radi Ti pomôžeme a určite aj Ty nám.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    zdenka131 Pozri príspevok
    Všetky potrebné informácie sú: vpravo hore Obsluha, potom Návod (faq)
    som sa zasmial na tom slove v zatvorkach

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zdenka131 Pozri príspevok
    Nováčikovia majú určité obmedzenia na porade.
    vulxy Pozri príspevok
    som sa zasmial na tom slove v zatvorkach

    ......nemôžu okamžite ......

    margaretka71 je offline (nepripojený) margaretka71

    margaretka71
    Prečo keď pridám súhlas, vždy sa objaví "zrušiť môj súhlas" a pri iných súhlasoch s príspevkom toto nevidím, iba pri svojom súhlase?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    camozzi Pozri príspevok
    Vysvetli mi, prosim, niekto ako vymazem svoj inzerat v sekcii Inzercia? Dakujem.
    Požiadaj admina (Richard)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.