Zavrieť

Porady

vykurovanie rodin. domu peletkami

hľadám referencie na vykurovanie drevnými peletkami,prosím vás ak máte neaké skúsenosti dajte vedieť aj nám ktorý máme o takéto vykurovanie záujem ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    patys je offline (nepripojený) patys

    patys
    Rozmýšlam aj ja nad takým kotlom.Mám vyhliadnutý kombinovaný s vodným roštom na drevo,uhlie aj peletky.Kolega ma taky kotol spotreba na dvojpodlažný rodinný dom 5ton na zimu.

    benzoo1 je offline (nepripojený) benzoo1

    benzoo1
    ahoj ja tiez rozmyslam v buducnosti vykurovat bud peletami alebo el.bojlerom uvidim co bude vyhodnejsie uz su teraz aj tie bojlere dost prespekulovane,dostatocne zateplene,min.spotreba energie,ale tymi peletami si myslim ze je vynikajuci napad ziadne starosti s kalanim dreva a nic podobne..... pelety vysipes do zasobnika a mas pokoj aj 4-5 dni,je to podobny system ako plyn.... ziadne starosti teda skoro ziadne samo si to vsetko reguluje ako si to nadstavi clovek.....doba ide do predu stale myslim si ze je to,myslim si ze je to v dnesnej dobe velmi dobry vymysel len trosku drahy zatial ale na trhu je vela prototypov od lacnejsich po najdrahsie tak je z coho vyberat si myslim ......

    Ladislav t je offline (nepripojený) Ladislav t

    Ladislav t
    Ja mám vyhliadnutý peletkový kotol od fy HERZ dá sa získať dotácia od firmy aj od štátu

    Ladislav t je offline (nepripojený) Ladislav t

    Ladislav t
    patys Pozri príspevok
    Rozmýšlam aj ja nad takým kotlom.Mám vyhliadnutý kombinovaný s vodným roštom na drevo,uhlie aj peletky.Kolega ma taky kotol spotreba na dvojpodlažný rodinný dom 5ton na zimu.
    ahoj od akého výrobcu máš vyhliadnutý ten kotol

    ejamar je offline (nepripojený) ejamar

    ejamar
    patys Pozri príspevok
    Je to kotol Ecoline.
    Od januára je už pokročilá doma ale práve takýto kotol vyhliadol aj manžel a chce ho ísť pozrieť do poľska priamo k výrobcovi. Ak máš nejaké info o kotli okrem tých čo sú na webe, príp. ak taký kotol niekto má na Slovensku najlepšie v okolí Prievidze, osobné skúsenosti prosím daj vedieť.Ďakujem.

    vykurovanie rodin. domu peletkami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.