Zavrieť

Porady

Dobrý alergológ

Ahojte Poraďáci,
nevie z Vás niekto poradiť dobrého alergológa v Bratislave? Lebo to čo ja mám nie je ani dobrá ani alergologička Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xv50 je offline (nepripojený) xv50

    mama 2 detí xv50
    Ja som z BA, ale aj ja aj deti chodíme k MUDr.Širolovej do Modry.
    Zatiaľ sme spokojní.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    http://www.poliklinika-vajnorska.sk/...ka-ambulancia/
    MUDr. Mária Krčméryová

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    cca 8 rokov dozadu, ale len ako s detským lekárom- ako alergológa som ho nepotrebovala - ľudský prístup a odborník vo svojom fachu.

    GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

    GABAZ
    Detská alergologička - MUDr. Zuzana Abaffyová - som spokojná s jej prístupom a má aj veľmi ochotné sestričky.

    cabada je offline (nepripojený) cabada

    drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac cabada
    Jayne Pozri príspevok
    Ahojte Poraďáci,
    nevie z Vás niekto poradiť dobrého alergológa v Bratislave? Lebo to čo ja mám nie je ani dobrá ani alergologička Vďaka.
    Žeby "choroba" alergológov ?
    Som z Trenčína a tiež mám nepríjemné skúsenosti
    Česť odborníkom s ľudským prístupom!

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    S alergiou sa dá rôzne "vybabrať". O.i., ako to tu už bolo spomínané aj zmenou prístupu k prostrediu, ktoré vyvoláva alergiu.
    Nášmu dieťaťu sa spustila alergia na jednu vec v predškolskom veku, pribúdali ďalšie.
    Bolo prvé dieťa narodené po niekoľkých rokoch, privítali sme ho doma v sterilnom prostredí. To prostredie sa udržovalo. A veľmi dlho.
    Až v dvadsiatke intuitívne pochopilo, ale aj vďaka "náhode" akou cestou sa k nám dostala korela (dovtedy sme nikto z rodiny nemali žiadnu skúsenosť so žiadnym domácim vtáctvom), a zabývalo si ju vo svojej izbe, voľne a skutočne po pomerne krátkom čase (rok, dva) dané alergie zmizli. Je to neuveriteľné, ale je to fakt.
    Inak to boli alergie na byliny a trávy, spúšťali sa aj stromy, ktorými sme hojne obklopení a ktoré milujeme.
    Bolo to odvážne, pripúšťam.
    Ale sú aj iné metódy, možno riešenie cez ne prichádza do úvahy až v neskoršom veku, mám na mysli regres, možno sa niekto k tomu odborne vyjadrí.

    Inak Prof. Hruškovič pôsobil v mladšom veku aj v Trenčíne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.