Zavrieť

Porady

výber strešného (strašného) okna :-)

zdravim

viem, ze diskusie okolo stresnych okien uz prebehli a najvhodnejsou variantou je im sa vyhnut, bohuzial, pri mojom RD tak nemozem urobit a preto idem vyberat vyrobcu stresnych okien a kedze viem, ake su problemy su s nimi, chce investovat do najkvalitnejsich okien, ake sa daju dnes namontovat

stale sa tocim okolo firiem VELUX, ROTO alebo FENESTRA

viete mi odporucit najlepsie riesenie/dodavatela ?

velka vdaka

roman
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

    jojkoz
    Znacku ti neviem odporucit mam skusenosti len s mojimi Veluxami - zatial bez problemov - ale verim ze pri spravnej montazi aj ostatne znacky.
    U stresnych okien vela zavisi od spravnej a bezchybnej montaze.

    Osobne odporucam plastove - aj pri pripadnym problemoch s vlhkom sa nenapachaju take skody. A takztiez nejake zateplene - vratane upevnovacej sady.

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    arizona Pozri príspevok
    FAKRO
    Skoda , ze som pre tyzdnom , pri tych mrazoch neodfotil to moje fakro omrznute sko zvnutra okolo ramika. Sklo je vraj U1.1 , ale neverim. Ani som nevedel ze frakro su polske. Teraz uz viem.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Čo sa týka kvality materiálu jednoznačne Velux(Dánsko).Vyrábajú sa pri Partizánskom.Čo sa týka ceny ,tak plastové.

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    220870 Pozri príspevok
    Čo sa týka kvality materiálu jednoznačne Velux(Dánsko).Vyrábajú sa pri Partizánskom.Čo sa týka ceny ,tak plastové.
    ak VELUX, taktyp GGU -poplastovane, uvazujem aj nad ROTO plastovymi ... ale niked som sa nedocital, ci robia plastove profili na strešné okná aj v inej, ako bielej farbe ... nemáte s tým niekto skúsenosti ?
    r

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    ROMBOR Pozri príspevok
    ak VELUX, taktyp GGU -poplastovane, uvazujem aj nad ROTO plastovymi ... ale niked som sa nedocital, ci robia plastove profili na strešné okná aj v inej, ako bielej farbe ... nemáte s tým niekto skúsenosti ?
    r
    Aj ja budem za chvílu kupovať okná ,ake su tie poplastované?Je to naozaj najlepšie riešenie tie GGU?Ja som bol rozhodnutý pre okná GGL.
    A ktoré lemovanie najlepšie?

    inkamia je offline (nepripojený) inkamia

    inkamia
    ja tiež doporučujem jednoznačne VELUX ), máme od nich aj klasické (drevené)-ale o to sa treba trocha starať, a aj s polyuretánovou úpravou (biele) a tie sú naozaj výborné.

    výber strešného (strašného) okna :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.