Zavrieť

Porady

Rozpocet od PRODOM

prosím vas...staval niekto od prodomu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    a naco ti to je? za toto by ta mohli pekne doje... ked predava alebo aj daruje niekto takto cudziu pracu. Ako k tomu pride ten rozpoctar,co to robil?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    ciners Pozri príspevok
    a naco ti to je? za toto by ta mohli pekne doje... ked predava alebo aj daruje niekto takto cudziu pracu. Ako k tomu pride ten rozpoctar,co to robil?
    Ked vidim za kolko som tie veci zohnal ja a porovnam to z rozpoctom, tak sa plieskam od radosti po stehnach. Ale aj tak neviem ako by sa ten rozpocet dal vyuzit/zneuzit... Prezrad ciners.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    A to možno nemáte predstavu ,aké sú veľkoobchodné ceny.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    TomasHC Pozri príspevok
    Ked vidim za kolko som tie veci zohnal ja a porovnam to z rozpoctom, tak sa plieskam od radosti po stehnach. Ale aj tak neviem ako by sa ten rozpocet dal vyuzit/zneuzit... Prezrad ciners.
    Jeden rozpocet na dom,ktory si ide stavat je ok. Len mi je divne,ze pyta dalsie, to akoby daval podla toho niekde cenove ponuky.

    tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

    tiger111
    tomas dakujem za pomoc-fakt pomohlo.....vidim ze niektory ludia sa snazia rozoberat nieco co si sami vymysleli...ze ciners?

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    To neber, ze mne to vadi, len keby to citali ludia z prodomu, tak im to asi vadit bude.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.