Zavrieť

Porady

internetová parfuméria

zdravim,
otvaram internetovu parfumeriu http://www.vasaparfumeria.sk bol by som rad keby ste mi vy ako poradaci pozreli stranky a pripomienkovali - co sa vam na webe nepaci co by ste zmenili pripadne niejake napady na vylepsenie...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    pozrela som tvoju stránku, keď som chcela pozrieť parfém Chanel, vyhodilo ma zo stránky, že sa nedá zobraziť. Inak v parfémoch je veľká konkurencia, ja si objednávam cez parfums.sk. Pozerala som chanel N5, ten by som chcela, ale je veľmi drahý Držím palce

    si o deň dlhšie na porade ako ja

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Adresa je nedostupná, ostatné mi všetky idú.
    Škoda, bola by som sa pozrela, či nemáš lepšie ceny ako stránka, z ktorej objednávam ja.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    mne sa to dalo otvoriť až na druhý pokus...
    hned prvá záložka - všetky parfumy - na stránke je vypísané: všetkýýý parfumy - tam má byť krátke y v slove všetky
    a ešte - pánske parfumy za nízske ceny - tam máš jedno s navyše...
    unisex - parfumy pre pary... tam chýba dlžeň na aaa

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Stránku Firefox otvoril až na piaty pokus. No a tie gramatické chyby a preklepy (typu "vybavujeme v čo najktratšom čase") veru nepridajú odvahy objednávať si na tejto stránke....
    Takže ešte na nej tvrdo popracovať.

    peter9998 je offline (nepripojený) peter9998

    peter9998
    nj gramatika to viem - este nepresla stranka s gramatickou upravou - musim dat este poopravovat chyby hmm ze server tak blbne to som nevedel som si to este nevsimol poriadne ale dik za info porozmyslam o presune na iny server dakujem za rady

    peter9998 je offline (nepripojený) peter9998

    peter9998
    Takze z hostingom by uz nemali byt ziadne problemy - presli sme na novy vykonejsi server chyby sme opravili ak mate este niejake pripomienky budem len rad a dakujem vam za pripomienky ktore ste vlozili sem...

    internetová parfuméria

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.