Zavrieť

Porady

Prasknuté keramické umývadlo.

Nedávno mi prasklo,mojím pričinením,umývadlo. Dá sa nejak tá prasklina zamaskovať,zatrieť? Ak áno,čím? Dík za radu.!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Machana je offline (nepripojený) Machana

    Machana
    No,niečo chcem skúsiť,lebo to umyvadlo je nové.Zbehnem do "farby-laky" a poinformujem sa aj tam.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Machana Pozri príspevok
    No,niečo chcem skúsiť,lebo to umyvadlo je nové.Zbehnem do "farby-laky" a poinformujem sa aj tam.
    Neviem, akého rozsahu je tá prasklina, ale nikdy to už nezacelíš tak, aby to nebolo vidno.

    Existuje tmel na smaltovú keramiku, dá sa to s tým trochu zašpárovať, ale farba je odlišná, je to vidno.

    Na tvojom mieste by som nešpekuloval a kúpil nové umývadlo. Pochybujem, že niečo zoženieš, ja som si to tiež zisťoval, ale na akrylátovú vaňu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Názov sekundových lepidiel je odvodený od času počas ktorého spoj drží pokope. 1 sekundy.Okrem zlepených prstov.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    220870 Pozri príspevok
    Názov sekundových lepidiel je odvodený od času počas ktorého spoj drží pokope. 1 sekundy.Okrem zlepených prstov.
    No myslím že sekunďák zaberá najlepšie na prsty
    Ani ja by som nešpekulovala, prasklina bude stále vystavovaná vode, čistiacim prostriedkom a nakoniec raz povolí úplne, je to len otázka času a používania. Leda že by ho nemienil používať

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Kupit nove a na buduce davat nan vacsi pozor. Asi sme ta tu moc nepotesili, ale za chyby sa spravidla plati.

    Machana je offline (nepripojený) Machana

    Machana
    No, to ste ma, ozaj, nepotešili, lebo to umývadlo je súčasť skrinky. Ale čo sa dá robiť, vyzerá to tak, že idem zháňať nové. Dúfam, že s tým nebudem mať problém. S tým sekundovým to nejdem radšej skúšať. Napadlo ma, že ešte vyskúšam biely silikon, nech to drží, kým kúpim nové.

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Zlepiť sa dá všetko, sú lepidlá čo udržia viac než pôvodný materiál, ale lacnejšie Ťa vyjde nové. Iba že by si mal nejakého kamoša niekde pri výrobe raketoplánov.

    katka25 je offline (nepripojený) katka25

    katka25
    ja som tiez tak dopadla, ked mi na uplne nove drahe umyvadlo spadlo nieco tazke, ale mam len mensiu prasklinu, (ktora sa nenapadne zvacsuje) a skryvam ju zatial bielym lakom na nechty a celkom som sa trafila do odtiena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.